Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwłoki mężczyzny znalezione na rzece Krzna w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2020 r. o 14:25 Powrót do artykułu
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy co piszecie smakuj krotkie zycie. Nie wiem kim jestescie ale wyobrazam sobie was jako takich przegrywow zyciowych, smiejacych sie z seriali z tvp biedakow i w dodatku kretynow probujacych zartowac z czyjegos nieszczescia. Ani to smieszne ani madre. Imie i nazwisko wlasne dodajcie to dopiero bedzie sie z czego smiac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na rzece?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie - Smakuj Krótkie Zycie! Jan Nowak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda życia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem że pod którymś z mostów stanie się tragedia bo menele tam są i dresiarze ale olewali to ,dalej nie puszczajcie tam patroli ;) Niech straż miejska wysiądzie z tych aut i z Alei Tysiąclecia ruszy na patrole pod mostami a nie herbatka i siedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na rzece to mozna poplywac .... a topielca mozna wylowic z rzeki ... ludzie ja po zawodowce w latach 80 tych i pisownie jezyka polskiego czy to gramatycznie czy tez stylistycznie jakos ogarniam ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na rzece to mozna poplywac .... a topielca mozna wylowic z rzeki ... ludzie ja po zawodowce w latach 80 tych i pisownie jezyka polskiego czy to gramatycznie czy tez stylistycznie jakos ogarniam ...
 No i tak samo warta Twoja polszcyzna, tak jak autora/autorki artykułu. Pływa się w rzece, a nie na rzece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na rzece?
 Nie wrócił na mieszkanie, został na rzece. A co? masz z tym jakiś problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Książek nie czytajo, kazania w kosciółach tylko słuchajo toi artykóły hu...wato w gazetach piszo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Książek nie czytajo, kazania w kosciółach tylko słuchajo toi artykóły  hu...wato w gazetach piszo.
 Qrfa szfagier, co ty tutaj łodpierd..sz? PszeCie wiesz dłobsze, że gimby czytajo tylko kursywo łot tyłu. Skończ pier...idź, polyj lepiej :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...