Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarne chmury nad posłem Olszówką. Sejm zajmie się wnioskiem prokuratury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2019 r. o 18:48 Powrót do artykułu
Czy w tej partii są normalni ludzie? Bez jakiś zarzutów? Co jeden to lepszy. Jak to ma dalej tak wyglądać to miej nas Panie w swej opiece.... ani Prawi ani Sprawiedliwi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpasane towarzystwo myśli że stoi ponad prawem......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien odpowiedzieć proporcjonalnie do winy tego z PO, który wyłudził i posługiwał się nielegalnie pozwoleniem na broń palną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On to zrobił z patriotyzmu i z miłości do Ojczyzny i bliźnich, i dla biednych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak abstra***ąc od opcji politycznych...Człowieku co Ci po kwicie? Ja wiem że na kursie na prawo jazdy nie zdobędziesz dużo wiedzy i doświadczenia, ale będziesz wiedział jak jeździć żeby się nie zabić. Dla samego siebie warto by było pójść na taki kurs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się wie, że się nie zda to się płaci. Tak to działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam gościa, ale chyba umoczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana! Prawo i sprawiedliwość, nomen omen...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursy i egzaminy są dla gorszego sortu prawi i sprawiedliwi uczciwie płaca za lewe kwity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie gdyby nie napisali że z PIS-u to nigdy bym nie zgadł. Pięknie k,,,,a , pięknie! Co Pan na to Panie Kaczyński? Wszy Pana oblazły. Weź Pan DDT i pozbądź się tego plugastwa. Inaczej przepadną Pana marzenia i plany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...