Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Utworzony przez Jas_Fasola, 2 grudnia 2021 r. o 09:32 Powrót do artykułu
Jest oczywiste, że posiadający garaż, czy wynajmujący miejsce na parkingu muszą ponosić koszty związane z trzymaniem swojego samochodu. Dlaczego zatem parkowanie na mieście miało by być darmowe? Inną sprawą jest to, że przy bezpłatnych miejscach w centrum, zaparkować w centrum mogą tylko ci, którzy parkują tam jako pierwsi. Z reguły zaczynający pracę najwcześniej. Mogą blokować oni miejsce postojowe cały dzień, a wtedy nikt inny nie ma możliwości zaparkowania. To nie jest sprawiedliwe, że jedni parkują za darmo np. 8 godzin, a inni nie mogą zaparkować nawet na chwilę. Płatna strefa parkowania jest uczciwsza, bo zapewnia każdemu równą możliwość zaparkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałem kiedyś na czacie WP pewną Gosię z Bilgoraja. Miała ognisty temperament ino siwy dym. Parę lat się wybierałem do tego miasta aby się się z nią spotykać w realu. Zorientowałem się na szczęście iż babsko szuka męża i szybko chce mieć bachora oraz przemieść się do Lublina na mój wikt i opierunek. Kamieniem milowym było jej zdjęcie które mi przysłała po 4 latach znajomości choć nieraz o to prosiłem. Ma zdjęciu załamka - pasztet aż strach chociaż zgrabna i długie pęciny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Jas Fasola Sugerujesz ze dodatkowe opłaty i  zwiekszanie podatków są dla naszgo dobra ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...