Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Piszę, odkąd nauczyłam się stawiać literki." Brawo! Większość ludzi wtedy jeszcze nie umiała pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, że ona zaczęła stawiać literki tak przy 4, może 5 klasie ;) Ale na serio to lubię ludzi z pasją. Trochę przykre, że zdolna osoba, by opublikować własną pracę musi "żebrać". W Niemczech wzięłaby pracę na łykend i w trzy miesiące uskładałaby sumę. Ale zrzuta.pl po to jest. Chociaż są też inne, gdzie przy sukcesie "inwestorzy" otrzymają gotowkę na kolejne "wsparcia". Tutaj jest jakiś haotyczny zbiór wszystkiego. Czy to się sprzeda? Może w Biłgoraju i wśród znajomych. Ja bym chętnie kupił opowiadanie z zaskakującą fabułą. Życiowe poradniki to nie mój klimat. A tutaj zbyt ogólny. Liczę na to, że redakcja DW poinformuje nas o sukcesie wydawniczym i skleci krótką recenzję. Co zachwyca, a co odpycha w lekturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chce wydać własną książke może skorzystać ze strony ***gdziewydacksiazke.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...