Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KOROnAWIRUS - dlaczego zniknęła przyklejona zakładka z portalu DW??? Koniec pandemii ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do TECZOWY_ZSL, ktoś właśnie opłakuje matkę, ojca, dziecko, straszna tragedia, a Ty piszesz o jakiejś zakładce? Jak bardzo trzeba być podłym człowiekiem....jesteś potworem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Normalny54: taka tragedia a ty się czepiasz Tęczowego...? jak bardzo trzeba być małostkowym...!!! Na szczęście to nie ty decydujesz kto co i gdzie pisze..! Jak to moja babcie mawiała "nie podoba się to niech się nie patrzy"... Poza tym ludzie tysiącami umierają bo odcięto ich od podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej... te ofiary są mniej ważne dla ciebie...? Wiem, prawda boli więc możecie mnie minusować, rozumiem ale wiecie gdzie to mam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Normalny54:  taka tragedia a ty się czepiasz Tęczowego...? jak bardzo trzeba być małostkowym...!!! Na szczęście to nie ty decydujesz kto co i gdzie pisze..! Jak to moja babcie mawiała "nie podoba się to niech się nie patrzy"... Poza tym ludzie tysiącami umierają bo odcięto ich od podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej... te ofiary są mniej ważne dla ciebie...? Wiem, prawda boli więc możecie mnie minusować, rozumiem ale wiecie gdzie to mam...
  Ten Fantom ma "defekt mózgu"? Widzi na odwrót? Zarzuca "małostkowość" komuś, kto sprzeciwia się, by odpowiedzią na opis śmiertelnych wydarzeń była jakaś głupawa w tym miejscu skarga na zakładki, krótko - Fantom występuje przeciwko temu, kto zwalcza skrajną małostkowość, zarzucając mu "małostkowość". Ogłupienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodziny osób zmarłych o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...