Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wśród nowych zakażonych jest pracownik sądu w Biłgoraju

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2020 r. o 18:16 Powrót do artykułu
Należałoby przebadać wszystkich adwokatów i radców prawnych, którzy prowadziki sprawy zarówno w sądzie w Janowcu jak i Biłgoraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należałoby przebadać wszystkich adwokatów i radców prawnych, którzy prowadziki sprawy zarówno w sądzie w Janowcu jak i Biłgoraju.
 W janowcu nie ma sądu. W abramowicachza to badają, polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sądach zarabiają za dużo i włóczą się po świecie . Zło klei się do nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słownik zamienił Janów z Janowcem, nietrudno się domyślić ze to zwykła literówka, jeśli nie ma się pustki zamiast mózgu. Ale nie zmienia to faktu, że ktoś przeniósł wirusa między sądami i najprawdopodobniej jest to adwokat lub radca prawny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondonawirusie, chcesz dostać tu się. Lecz my się nie damy, bo z domu się nie ruszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby ciąg dalszy tj. posiew od szanownej, bezmyślnej paniusi z Janowa. Jeśli tak, to patrząc na przykład woj. lubelskiego najiwiększym zagrożeniem dla człowieka w tym czasie jest nie wirus ale człowiek a ściślej JEGO GUUUPPOOTA!!! (jak bardzo uświadomiona lub nie pokazuje przykład futbolisty-studenta z Niedrzwicy). Luccka guupota!! Wirus ją tylko wykorzystuje i realizuje "swoje cele".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to na zamojskie środowisko prawnicze padł blady strach. Kwestia czasu jak wirus będzie w Zamościu A także Lublinie. Przecież ci sędziowie, adwokaci, radcowie to jedna ekipa. Występują to raz przed Sądem w Zamościu, innym razem przed Sądem w Lublinie, jeszcze innym razem przed Sądem w Hrubieszowie czy Tomaszowie Lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak napisałam, żeby informowac z jakich miejscowości są zarażeni, żeby ewentualnie można było weryfikowac czy ktoś z tą osobą miał kontakt - to mój komentarz usunięto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janów Janowiec co za różnica. Dla mnie takie same wiochy bez różnicy. Nie  obchodzi mnie nawet gdzie one są.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że ta dziewczyna co jest hospitaliziwana w Nisku to pochodzi z gminy Potok Górny i miała kontakt z tą babka z Leżajska? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać kto pracuje w tym wymiarze sprawiedliwości.  Jedna ekipa. Kliki, znajomości, układy towarzyskie. Utrzymuja kontakty ze sobą. No bo zbyt duży zbieg okoliczności i Sąd w Janowie, i Sąd w Biłgoraju, ten też mieszkaniec powiatu janowskiego. A może rodzina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśleliście co będzie jak wirus przedostanie się do więzień? Wszyscy  więźniowie wyzdychają. Nikt ich nie będzie leczył 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janów Janowiec co za różnica. Dla mnie takie same wiochy bez różnicy. Nie  obchodzi mnie nawet gdzie one są.  
 Lubelaku mam dla ciebie dobra radę , wyrzuc sobie slome z butów bo ci wylazła i ja widac i czuc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent z Niedrzwicy zmarł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent z Niedrzwicy zmarł
 Źródło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ten pacjent. Nie pisz bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie sobie co mówi lekarka szpitala wojewódzkiego z Rybnika. Jest dramat, nie mają nawet jednego zestawu do przeprowadzania testów, wbrew temu co mówi Morawiecki i Szumowski. Oni w rządzie dobrze wiedzą, że gdybyśmy mieli tsty i labolatoria, to chorych było by już multum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle jest negatywnych opinni o działaniu wymiaru sprawiedliwości. Nie potrafi go oczyścić władza ustawodawcza, nie potrafił się oczyścić sam, czyżby więc pandemia miałaby zrobić z polskim sądownictwem to, czego nie potrafiono zrobić z nim przez lata. Dziwnym trafem koronawirus wkracza akurat do tych Sądów, które tak mocno zaangażowały się w popieranie obecnej KRS - czy więc to Sąd Boży... nad stosunkiem do Konstytucji, czy tylko przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy może się zarazić. Dziwne i niestosowne jest to, że tuż przed wprowadzeniem obostrzeń można było spotkać się z tego typu instytucji z takim odbiorem jakby człowiek był jakiś napiętnowany i przyszedł ich tam pozarażać. Żenada. Szkoda, że niektórym brak wyobraźni i nie myślą o tym, że owe ograniczenia działają w obie strony - maja chronić pracowników jak i petentów. Reasumując; wszystkim dużo zdrowia, empatii i zdrowego rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 tyg.wolnego i 100 proc.płatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...