Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co za pijar... zaraz będzie komentarz od tego wynajętego śmiecia, aby umyć zęby...bardzo bogaty zasób słów ma ten sponsorowany dzban
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Którą to już dekadę słyszę, że w Chełmie będzie elektrociepłownia? Niczym nieslawna obwodnica północna. Bo o południowej to już nawet nikt nie wspomina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie dzisiaj Sasin mówił o południowej obwodnicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie mosty na Uherce ze cztery trzeba wybudować i myśleć o metrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyjemy zobaczymy - choć w przeciwieństwie do powyższych malkontentów zauważam, że wiele kwestii zapowiadanych przez prezydenta zostało zrealizowanych, niby obwodnica północna jest w fazie projektów - ale jest w budżecie do realizacji - a nie jak dotychczas obiecana na bilbordach - a ostatecznie realizowane były projekty gdzie indziej i instytucje przenoszone do Biłgoraja, Zamościa, Lublina czy Białej Podlaski - a nas co najwyżej stawiane kwietniki na rondach i tak jak mówił jeden z guru ówczesnej władzy na wschodzie to ino kamieni kupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filuś co ty pieprzysz, ty ślepy czy głuchy ja jakoś codziennie słyszę o temacie budowy obwodnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica północna to inwestycja rządowa i miastu nic do tego. Instytucje rządowe były przenoszone z Chełma za PO i PSL i są przenoszone za PiS. Ostatnio zlikwidowano WZMiUW Oddział w Chełmie i nie powstał Zarząd Zlewni , takie zarządy powstały w Białej Podlaskiej, Zamościu i Sokołowie Podlaskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...