Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15 lat więzienia za spalenie człowieka

Utworzony przez zosia, 4 stycznia 2012 r. o 16:35 Powrót do artykułu
Czy w tym chorym kraju będą jeszcze zapadały wyroki adekwatne do zbrodni i innych przestępstw?. Bo cóż to za wyrok 15 lat za zamordowanie człowieka spalonego żywcem?. Albo wyrok 3 lata oraz 3,5 roku za zabicie 17 letniego chłopaka w Opolu Lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 lat wiezienia oznacza w praktyce to , że może wyjść po 8 za dobre sprawowanie. Musiały być okoliczności łagodzące : trudne dzieciństwo , młody wiek , dotychczasowa niekaralność , zła pogoda. Dlatego dano mu szansę by po kilku latach mógł ponownie kogoś zabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tyle,no nie to jest sqrwysyństwo w wydaniu "wymiaru sprawiedliwości"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ofiara była politykiem, sprawca dostałby dożywocie z możliwością ubiegania się o przedterminowe zwolnienie po 30 latach. Pozostali politycy twierdziliby, że to wciąż zbyt łagodny wyrok. Tak oto wymiar sprawiedliwości nie ma względu na osobę. Pozostaje cieszyć się, że nie odstąpiono od wymierzenia kary z powodu "niskiej szkodliwości społecznej czynu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak w Polsce jest KPINA a nie sądy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym jest ludzkie życie???? w wyrokach sądów nie jest ono wiele warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...