Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aby zakończyć bójkę użyli miotacza gazu

Utworzony przez rcx, 15 stycznia 2009 r. o 17:11 Powrót do artykułu
policja nie prowadzi sprawy tylko Sokiści.... trzeba sprawdzać dokładnie informacje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rcx napisał:
policja nie prowadzi sprawy tylko Sokiści.... trzeba sprawdzać dokładnie informacje..
Sprawę może prowadzić Policja-SOK ma inne obowiązki i prowadzenie dochodzenia nie jest w ich kompetencji. Ja bym zapytał o coś innego:mianowicie dlaczego SOKiści użyli RMG w (jak by na to nie patrzeć)pomieszczeniu? Na wszystkich kursach jakie przechodziłem uczyli mnie że nie wolno tego robić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takijeden napisał:
Sprawę może prowadzić Policja-SOK ma inne obowiązki i prowadzenie dochodzenia nie jest w ich kompetencji. Ja bym zapytał o coś innego:mianowicie dlaczego SOKiści użyli RMG w (jak by na to nie patrzeć)pomieszczeniu? Na wszystkich kursach jakie przechodziłem uczyli mnie że nie wolno tego robić...
Za wykroczenia na obszarze kolejowym dochodzenie prowadzić może SOK jeśli sam je ujawnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...