Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Audi wjechało w ciężarówkę. Kierowca zginął na miejscu [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2019 r. o 17:04 Powrót do artykułu
Po co zapinać pasy... kolejny drogowy kozak skończył żywot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż wyrwało go z kurtki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyny są różne. Tragedia. Jadąc dziś poza miastem obserwowałem kierowców. Co drugi naparzał przez komórę. Na światłach w Lublinie większość gapi się się w smartfony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę nic sugerować ale Polska przoduje w UE w liczbie samobójstw. Polska przoduje także w liczbie ofiar śmiertelnych na drogach a część wypadków wygląda dwuznacznie. Na prostej drodze czołówka akurat z ciężarówką... i w dodatku brak przypięcia pasami bezpieczeństwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co mu pasy i ograniczenia prędkości wazne zeby komorka byla naladowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny. Zalecam komentującym o powstrzymanie się z osądami, na razie przyczyny wypadku są nieznane. To był czyjś syn, prawdopodobnie również mąż i ojciec. Trochę empatii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ta droga czeka tak długo na przebudowę? ciągle tylko remonty cząstkowe czyli łatanie łat. Może ten wypadek uzmysłowić tą konieczność. Tam nawet poboczy nie ma miejscami tylko jezdnia i dołek odwadniający.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu aldi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wersja kombi Audi A4 nazwana A4 Avant. Auto ponad 20 letnie - tylko szrot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Werka,to audi przeżyje nie jeden cud techniki.Uwierz mi chciałbyś(abyś) mieć tego zabytka ,chyba że jesteś laikiem który idzie za tłumem.Pochwal się czym jeździsz to pogadamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świniowoz, rejestracja LKS i wszystko jasne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Werka,to audi przeżyje nie jeden cud techniki.Uwierz mi chciałbyś(abyś) mieć tego zabytka ,chyba że jesteś laikiem który idzie za tłumem.Pochwal się czym jeździsz to pogadamy.
Za tłumem, to idą akurat ci, którzy kupują Audi, Volkswageny i BMW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co się debile wypowiadacie jak was tam niebylo skąd wiecie czy kierowca Audi niezaslab lub coś w tym stylu nieznacie przyczyny jego raptownego zjazdu na przeciwny pas to z pizd niestrzelajcie, byłem na miejsci max 2 minuty po tym i szlak mnie trafia jak czytam te bezsensowne komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co się debile wypowiadacie jak was tam niebylo skąd wiecie czy kierowca Audi niezaslab lub coś w tym stylu nieznacie przyczyny jego raptownego zjazdu na przeciwny pas to z pizd niestrzelajcie, byłem na miejsci max 2 minuty po tym i szlak mnie trafia jak czytam te bezsensowne komentarze
 Zanim zaczniesz innych od debili wyzywać sięgnij po słownik ortograficzny - widać, że jest ci naprawdę potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...