Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aza przeżyła 12 lat piekła. Szukamy domu dla owczarka

Utworzony przez bambuczko, 8 grudnia 2011 r. o 21:33 Powrót do artykułu
Co za podli ludzie. Co ta psina musiała czuć. Nie wiem co napisać. Odjęło mi mowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zabiedzoną nie wygląda. Jak zwykle sprawa nie jest jednoznaczna i mam poważne wątpliwości czy pies ten był maltretowany. Obejrzałem dokładnie ją na zdjęciu przy użyciu lupy i wręcz powiem że lepiej wygląda niż mój pies. Poza tym jak ma 12 lat to długo już nie pozipie bo owczarki żyją ok.13lat. To po co ma ją ktoś adoptować na rok przed końcem życia. To przecież bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsadzić właścicielowi wałek w dupę i zobaczymy jak to jest gwałcić!!!ty pier***ony sukinsynu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!koktail mołotowa w dopie to dla ciebie i tobie podobnym to za mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno : Weterynarz zawsze będzie twierdził że życie psa jest zagrożone, pies będzie miał jedną pchłę i weterynarz powie: życie zagrożone, trzeba stawiać się z psem na wizyty raz w tygodniu przez miesiąc i za każdą wizytę płacić 100zł. Leczenie psa lub kota jest teraz droższe niż leczenie człowieka. To absurd. Mój pies nigdy nie był u weterynarza i ma się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Na zabiedzoną nie wygląda. Jak zwykle sprawa nie jest jednoznaczna i mam poważne wątpliwości czy pies ten był maltretowany. Obejrzałem dokładnie ją na zdjęciu przy użyciu lupy i wręcz powiem że lepiej wygląda niż mój pies. Poza tym jak ma 12 lat to długo już nie pozipie bo owczarki żyją ok.13lat. To po co ma ją ktoś adoptować na rok przed końcem życia. To przecież bez sensu
Wiesz Twoja odpowiedź tylko zniechęci ludzi do adopcji tego pieska nie wiem czy robisz to celowo, czy tylko po to żeby się wygadać się na forum? I tak myślę że to jest złe. Mam nadzieje że ktoś przygarnie tą piękną suczkę i ostatnie dni spędzi w szczęściu..... Trochę więcej współczucia dla naszych mniejszych braci. Pozdrawiam wszystkich ludzi którym los zwierząt nie jest obojętny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Poza tym jak ma 12 lat to długo już nie pozipie bo owczarki żyją ok. 13lat. To po co ma ją ktoś adoptować na rok przed końcem życia. To przecież bez sensu
... racja. Pieska do wora, a wór do jeziora. "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kk napisał:
wsadzić właścicielowi wałek w dupę i zobaczymy jak to jest gwałcić!!!ty pier***ony sukinsynu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!koktail mołotowa w dopie to dla ciebie i tobie podobnym to za mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Nie używaj takich brzydkich słów na forum. Dla mnie jesteś zwykłym chamem i bydlakiem. Pies jest tylko psem. Został stworzony by służyć człowiekowi a człowiek powinien psa zawsze szanować i o niego dbać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyłek tego właściciela trzeba słoniowi podstawić, to sie nauczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Mój pies nigdy nie był u weterynarza i ma się dobrze.
Doprawdy? A obowiązkowe szczepienia p/wściekliźnie? że o odrobaczeniach i szczepieniach przeciwwirusowych nie wspomnę. Oj, chyba trzeba ci nasłac straż miejską i kontrolę z wydziału ochrony środowiska. Bo goowno z ciebie a nie opiekun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej, ale dlaczego pokazujecie tego biednego psa a nie pokazujecie ryja tego co go gwałcił? co to kuźwa jest, że w Polsce ofiara ma mniej praw niż oprawca? ryj pokazać tego poyebańca, nich ludzie wiedzą kogo mają za sąsiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jak co ale nigdy nie zrozumie takiego traktowania zwierząt mimo że jestem facetem aż łza się w oku kreci przez takich ludzi :/ mam suczkę 17 lat i w życiu by mi coś takiego do głowy nie przyszło by krzywdzić tak zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś może się orientuje kto był "właścicielem" tego psa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doc napisał:
Ej, ale dlaczego pokazujecie tego biednego psa a nie pokazujecie ryja tego co go gwałcił? co to kuźwa jest, że w Polsce ofiara ma mniej praw niż oprawca? ryj pokazać tego poyebańca, nich ludzie wiedzą kogo mają za sąsiada.
popieram P.S. Mietek to troll recydywista tego forum , nie karmić trolla. Gość ma chyba ciężkie życie i radochę mu sprawia wkurzanie ludzi w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze przeczytaj dobrze i ze zrozumieniem artykul po drugie nigdzie nie jest napisane ze te psy zyja 13 lat i umieraja bo to zalezy od tego jak sie psem opiekuje jak sie go karmi. moj pies ktorego mam powinien zyc 8 lat a ma juz 10 i wydaje mi sie ze bedzie zyl jeszcze dlugo dlugo !! wiec nie piepsz glupot bo widze ze g**no wiesz na ten temat ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...