Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Basetla - posty pełne niezrozumiałego bełkotu

Utworzony przez ammal, 1 października 2007 r. o 08:59
Czy Wy też macie takie wrażenie czytając wypowiedzi tej pani ? Bo ja aby zrozumieć o co jej chodzi muszę przeczytac jej wypowiedzi kilka razy a i tak nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem to co chciała napisać ! Kobieto miej litość i pisz (jesli masz coś do powiedzenia) po polsku, bo dzieci w szkole podstawowej piszą bardziej zrozumiale niż ty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się Twoja Napastliwość. Zrozumiałe. Pisze to co widzę i o czym słyszę nie koloryzuję - więc czasem faktycznie może coś podpadać pod znak zapytania lub być niejasne napisz prosze sam coooś. Ocenimy. Niedawno ukończyłam proces nauki na (dwu fakultetach) więc myślę, że nie odbiegam od przeciętnej.papa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 2 fakultetach a nie zna Pani znaków interpukcyjnych ? Nie potrafi Pani poprawnie sklecić zdania ? Przecież tego uczą w szkole podstawowej ! Chaos jaki panuje w Pani wypowiedziach świadczy raczej o tym, że skończyła Pani 2..... ale klasy szkoły podstawowej.I jeszcze jedno. Pisać dużo nie znaczy mądrze a Pani wypowiedzi są doskanałym dowodem na poparcie tej tezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no - brawo dedukcja godna uwagi, co się Pan czepił znaków iterpunkcyjnych. Prosze napisz Pan coś od siebie i o naszym Mieście, o panujących w nim stosunkach, o samorządzie, szkołach pijakach i złodziejach. Wówczas Pan błyśniesz - dokopywanie płci ( ponoć pięknej) nie uchodzi i nie przyniesie Panu szacunku. Czy napiszę DRUKIEM, z błędami, bez polskich znaków to treść w tym jest, że należy się jej doszukać to inna sprawa. Wiersze dzieci także naszych wiszczów dzieci czytają, a Pani pytała sie co miał autor na myśli. Prosto z mostu nie znaczy mądrze. Finezji trochę XXI wiek. A co to gazeta, żurnal jakiś czy to jest zwykłe forum dla zwykłych ludzi. Wypisz sobie Pan wszystkie znaki interpunkcyjne i się Pan podpisz zobaczymy co niesie taka treść. Bez urazy lecz dziekuję, że się Pan odzywa - może kiedyś????????????????????papa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Pani jedyną osoba która chce na tym forum błyszczeć za wszelką cenę jest Pani. Pisze Pani dużo. Jak da się zauważyć pisze Pani nawet sama z sobą ! Porównywanie swojej pisaniny z twórczością polskich wieszczy jest przejawem megalomanii. Forum to faktycznie nie żurnal, ale obawiam się, że i zwykły (jak to Pani ujęła) człowiek nie jest w stanie zrozumieć tego co Pani pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Kobieto litości czy to jest jakaś nadpbudliwość z Twojej strony ???Jeśli masz taką chęć to pisz lecz mniej i na Boga pomyśl trzy razy i sprawdz ten tekst nim wciśniesz Wyślij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...