Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie porozumienie

Utworzony przez piukasz, 26 stycznia 2008 r. o 04:33 Powrót do artykułu
FK COMMUNISTS !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To do tej pory nie działali na rzecz Chełma? Więc na czyją rzecz? Obawiam się, że na swoją własną. Stolek wiceprezydenta dla przewodniczącego rady? Wam się już chyba w głowach poprzewracało od tej karueli stanowisk. Oj nie ma Chełm szczęścia do swojej władzy, nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że ten zarząd Chełma jest najlepszy od wielu lat.Pani prezydent robi co może i już widać tego efekty miasto zaczyna wychodzić powoli z tego gównianego marazmu i zaczynają się inwestycje ,które pociągną za sobą kolejne.Tak trzymać.Nawet darmowy internet już mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy też łagodną zimę i jest to taka sama zasługa pani prezydent jak darmowy internet!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma Pani prezydent i miasto do hotspotów w Chełmie ? To działanie prywatnej firmy i prywatnej kasy, miasto już wielokrotnie udowodniło, że umie tylko gadać, a i to nie zawsze z sensem. Obiecanki cacanki, zawsze tylko kiełbasa wyborcza, która prowadzi do niestrawności. Dopiero jak się chełmska firma za to zabrała to w końcu coś się dzieje. W tamtym roku była konferencja o nowoczesnych technologiach a teraz uruchomili portal echelm i postawili hotspoty. Miasto nic się tu nie dołożyło. Jak znam życie to jeszcze będzie dołki kopać... ehh życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...