Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze. Szczerze? Mam spory sad, kawałek lasu, łąki i pola (w sumie 5ha). Mniej szkód narobiły mi zwierzęta, niż ludzie. Bezczelność myśliwych nie zna granic. Bezskutecznie sądziłam się z miejscowym kołem łowieckim o trzymanie się z daleka od mojego terenu przez 3 lata, po tym, jak pociski trafiły mi w stajnię i dom, do tego rozjechano terenówkami długo szykowaną do utwardzenia drogę dojazdową. Nabywając ziemię w normalnej cenie przez nikogo NIE ZOSTAŁAM UPRZEDZONA, że to z pewnych względów oczko w głowie miejscowego PZŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha 4 lata jest mieścina i już wyżej s....niż d.... mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Szczerze? Mam spory sad, kawałek lasu, łąki i pola (w sumie 5ha). Mniej szkód narobiły mi zwierzęta, niż ludzie. Bezczelność myśliwych nie zna granic. Bezskutecznie sądziłam się z miejscowym kołem łowieckim o trzymanie się z daleka od mojego terenu przez 3 lata, po tym, jak pociski trafiły mi w stajnię i dom, do tego rozjechano terenówkami długo szykowaną do utwardzenia drogę dojazdową. Nabywając ziemię w normalnej cenie przez nikogo NIE ZOSTAŁAM UPRZEDZONA, że to z pewnych względów oczko w głowie miejscowego PZŁ.
Ciekawe do kogo pójdziesz po odszkodowanie,jak Ci dziki zryją tą działeczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ciekawe do kogo pójdziesz po odszkodowanie,jak Ci dziki zryją tą działeczkę." Widzę komuna we krwi wciąż silna. A co on, gorszy od myśliwego, nie może własnej dwururki posiadać i dzika na własnej działce w razie czego ubić? Są w USA stany, w których można legalnie ubić obcego człowieka z bronią pałętającego się po twojej ziemi, bo człowiek ten popełnia "armed assault", które jest przestępstwem. I tam nie ma problemów z dzikami. Twój dzik - twój problem. A jak się brzydzisz strzelania, to sobie wynajmujesz myśliwego! Ale to ty go wpuszczasz, a nie on sobie wchodzi jak do siebie, bo to jest postawienie prawa własności na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To coś na S jest miastem? Bitch please...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kilku ognisk asf myśliwi zrobili ich kilkaset. Asf jest już za Wisłą. Odstrzał miał odwrotne działanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy, a do kogo ty pójdziesz po odszkodowanie z swój zryty beret?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedliszcze, to miasto? Burmistrz? Nieeee, to jakis żart ;)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Burmistrz!!!!!! Nareszcie ktoś postawił się tym.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miasto to nie las".. Takie podejście wójta wiele wyjaśnia. Przyjeżdżam do tego miasteczka już trzeci raz i za każdym razem wygląda to coraz gorzej. Park za ośrodkiem rehabilitacji jest w stanie agonalnym. Od kilku lat nikt nic nie zrobił z usychającymi drzewami czy składowiskiem odpadów po remoncie. To co powinno przyciągać kuracjuszy odpycha od Siedliszcza. Żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to miasto ? Umarłe miasto jeśli można go miastem nazwać. Wszystko nastawione na starsze osoby i emerytów kuracjuszy. A w młodzieży jest przyszłość.Na usta się pnie zdanie ,,kiedyś to było,, strzelnica , basen a teraz wieje #jnią. Władze zmienić, jak i nastawienie do ludzi. Bo jest tragicznie nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedliszcze miastem jest tylko na papierku.. Urząd miasta urząd gminy nic poza tym... Brak możliwości rozwoju, do miasta daleka, daleka droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teren prywatny to własność właściciela i nie interesuje mnie debilizm pseudo posłów, którzy chcą decydować moją własnością. Jeśli chcą to niech zaproszą swoich ziomków kłusowników legalnych na swoje prywatne folwrki, i tam niech się bawią w strzelanki. Jak zobaczę myśliwego na swej ziemi zatlukę orczykiem i zakopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasciciel powiedz gdzie się rodzą tacy idioci jak ty, a moze byk cie w głowę kopnął czy to uraz po orczyku na zabawie ale co kretyn może innego napusac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...