Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy do Holandii, Niemiec, Belgii. Przewozy międzynarodowe PrestigeBUS

Utworzony przez Gość, 20 maja 2015 r. o 16:10
przewozy osób z polski do niemiec oferuje też ***twojeprzewozy.pl/ mają całkiem konkurencyjną ofertę, warto się zapoznać. na szczęście mamy coraz większy wybór jeśli chodzi o transport na tej trasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prestige bus nie jest solidną firmą . Nie dowozi w umówione miejsca. Zostawia ludzi w innym państwie w miejscu w połowie drogi.Mimo zapłaconego wcześniej przejazdu. Nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozytywne mam doświadczenia z marką TaniBus (tanibus.eu). Zamawialiśmy u nich transport dla kilkunastu osób do Holandii na ślub i wesele. Profesjonalna obsługa, bus dotarł na czas, nie było problemów żeby się rozliczyć. Jako że wyjazd był grupowy to się udało atrakcyjną stawkę wynegocjować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sex Chat Sex Chat>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ostatnio jechałam z ***perfecttour.pl polecam 2 kierowców choć nie ma wifi ale dają wodę gratis :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jechałam tym busem dwa razy i NIGDY WIĘCEJ !!! Oraz nikomu nie polecam ponieważ jadąc do Niemiec jechaliśmy do Hamburga od godziny 10 rano do godziny 12 prawie w następny dzień ! Ale co lepsze wracając tym Busem popsuł nam się gdzie czekaliśmy na busa 9 godzin po czym kierowca był tak nie uprzejmy ze nie obchodziło go co z nami dodatkowo pchaliśmy tego busa pół kilometra bo inaczej dostali by mandat od Niemieckiej policji a nawet słowa dziękuje nie usłyszeliśmy , nie otrzymaliśmy żadnych zwrotów kosztu a dojechaliśmy do domu w poniedziałek ... Dlatego jeszcze raz NIE polcam nikomu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam firmę Prestige Bus. Bardzo miły kurs, wszystko zgodnie z planem i punktualnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja szczerze polecam firmę J.D trans, jexdziłem z nimi już kilka razy do holadnii i jestem abrdzo zadowolony. Nigdy problemów z terminami, przekąłdania czy tego typu rzeczy. od drzwi do drzwi w umóionych godzinach, oby tak dalej! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam sprawdzić oferty dostępne na wyszukiwarce eurobusy.pl, można porównać i wybrać najlepsza ofertę przewozową (wielu różnych przewoźników). Do Niemiec ceny zaczynają sie od 99zł :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej polecam. Mam doświadczenie z tą firmą i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Profesjonalnie i rzetelnie. Deb0308 - Warto sprawdzić:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawne, nowe busy i dobrych kierowców ma ryśbus ******rysbus.pl/ jeżdzą na trasie polska – niemcy – holandia - belgia.  z mojego doświadczenia wynika, że zawsze jest bezpiecznie i na czas. przewożą też paczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak najbardziej polecam polecam firme prestige. komfortowe busy, latwy kontakt no i kierowcy profesionalisci jezdza szybko i komfortowo po za tym sa opanowani nawet gdy wczpraj pana kierowce podczas deszczu i zmroku za***yla sarna wbiegajaca na szose to wszyscy zamarli a pan kierowca na spokojnie zachowujac zimna krew ominal zwierze tak ze dlugo sie zastanawialismy bak to zrobil ze nawet jej nie dotknal. pozdrawiam firme prestige no i oczywiscie kierowce ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja do Austrii na narty kilka razy w sezonie jechałem ze znajomymi z Krakowa z OES ich busy są super na takie wyjazdy. Kierowcy się nie spóźniają. Film można obejrzeć. Wygodnie w podróży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja śmigałem już kilkoma busami. do roboty do niemiec i holandii. mieszkam w powiecie parczewskim. powiem wam tak. zdarzało się, że zapierdzielałem do holandii ponad 24 godzin :/ masakra. ale w końcu ogarnąłem przewoźnika z którym w podobne okolice docieram w 15-16 godzin! dla mnie to ważne, bo wcale nie jest przyjemnie siedzieć w busie ponad dobę. generalnie kolesie godni polecenia. wszystko git, telefon dzień przed wyjazdem z info o godzinie startu. odbiór spod domu i dowóz pod drzwi w holandii. tutaj znajdziecie namiary: ***jogibus.pl polecam! a zapomniałbym. Śmigają raczej z większości miejscowości na lubelszczyźnie. jak do wioski pod parczewem dotarli bez problemów to i dotrą do ciebie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mogę polecić firmę Sprintbus z którą jeżdżę od lat, najpierw do Belgii a teraz Holandia od roku. bardzo solidny przewoźnik i cen nie ma wysokich, co ważne jeśli chce się często do domu przyjeżdżać J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie spoko, Pani odbierająca bardzo miła.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam to firmo z holandii i miałam wypadek to firmo w polsce odradzam firmę Prestigebus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdże z Oes Transport z Krakowa i jestem zadowolony 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam firmę Mikabus plus, oni chyba są z województwa lubelskiego. Jestem mega zadowolona, korzystałam z ich usług nie raz i nigdy mnie nie zawiedli. Bardzo przyjemna obsługa i bardzo przyjemni i pomocni kierowcy, ponadto busy duże i fajnie wyposażone. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja śmigam z firmą jogibus już od 3 lat. nigdy nie było problemów, podróż trwa stosunkowo krótko a różnie to bywało jak jeździłem z innymi firmami. można ich znaleźć pod adresem ***jogibus.pl. zamawiasz busa i masz pewność że zostaniesz zabrany spod domu i dowieziony po adres za granicą. mała ale solidna firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...