Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy do Holandii, Niemiec, Belgii. Przewozy międzynarodowe PrestigeBUS

Utworzony przez Gość, 20 maja 2015 r. o 16:10
Ja sobie chwalę współpracę z firmą  ***s://ajmtransport.pl/ . Organizowałem z nimi kilka wyjazdów za granicę i zawsze było ok. Mają duże dośwadczenie zarówno w podróżach po zachodniej europie jak i na ukrainę (kilka razy jechałem z nimi do Kijowa) Zawsze wszystko w jak najlepszym porządku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perfect bus Nie Polecam Tragedia Kierowca pali w czasie jazdy.Hamy nad hamami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei polecam: ***s://rapibuss.pl, profesjonalnie, super kierowcy i możliwość rabatów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei polecam: ***s://rapibuss.pl - profesjonalnie, super kierowcy i możliwość rabatów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam współpracę z firmą ***s://eidpol-autokary.pl/ . Wykwalifikowani kierowcy, którzy jeżdżą bezpiecznie i ostrożnie. Zawsze na czas i w dobrej cenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdże do Niemiec busami vipmartour bo są wygodne, cena do przyjęcia no i można zarezerwować sobie wcześniej miejscówke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już od długiego czasu jeżdżę z firmą ***przewozosobnysa.pl/ . Bardzo chwalę ich za dbałość o bezpieczeństwo na drodze i komfort jazdy. Wyszkoleni i zawsze czujni kierowcy są uprzejmi i życzliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma transportowa godna polecenia to także ***transbyd.pl . Mają przeszkolonych i odpowiedzialnych kierowców. Jeżdżą bezpiecznie i zgodnie z przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze busy do Holandii oferuje bus-holandia.pl żadne inne im nie dorównują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewozy MS TRANS nowoczesne busy dla wszystkich osób szukających przejazdów do Berlina, z adresu na adres, bez przesiadek. Lista naszych tras: 1.) Jelenia Góra ---- Berlin ----- Jelenia Góra 2.) Wałbrzych ---- Berlin ----- Wałbrzych 3.) Legnica ---- Berlin ---- Legnica 4.) Zgorzelec ----- Berlin ---- Zgorzelec 5.) Świdnica ---- Berlin ---- Świdnica 6.) Złotoryja---- Berlin ----- Złotoryja 7.) Bolesławiec---- Berlin ---- Bolesławiec 8.) Lubań ---- Berlin ----- Lubań 9.) Lwówek Śląski ----- Berlin ---- Lwówek Śląski 10.) Karpacz ----- Berlin ---- Karpacz 11.) Szklarska Poręba ------ Berlin ------ Szklarska Poręba 12.) Świeradów Zdrój ---- Berlin ---- Świeradów Zdrój 13.) Kamienna Góra ---- Berlin ----- Kamienna Góra 14.) Strzegom ---- Berlin ----- Strzegom 15.) Żary ---- Berlin ---- Żary 16.) Żagań ----- Berlin---- Żagań 17.) Szprotawa ---- Berlin ---- Szprotawa Zapraszamy ! 513-427-912
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam przewoźnika. O 10 miał dac znać o której wyjazd... po wielu telefonach z mojej strony O godzinie 16 powiedziano mi że bus jednak nie dojedzie po mnie... kpine sobie urządzają A ludzie spokojnie do domu nie mogą wrócić. Jeszcze raz nie polecam.. jeżeli chcesz wrócić w dany dzień do domu dzwon do wszystkich tylko nie do Mazurskie Busy. Hańba wstyd i obelga... gratulacje dla pana wlasciciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie o usługach firmy angliabus.pl, która świadczy usługi przewozu osób do Angii oraz inne usługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zna ktoś buspolskaholandia.pl ? Nie wiem czy rezerwować bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zna ktoś buspolskaholandia.pl ? Nie wiem czy rezerwować bilet.
 Nie znam, ja do Holandii jeżdże busami vipmartour, nowe auta, mili kierowcy, przyzwoite ceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem z nimi w tamtym tyg. Jedna z nowszych firm na tej trasie, polecam nowe busy i mili ludzie, bilet raczej niedrogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem z nimi w tamtym tyg. Jedna z nowszych firm na tej trasie, polecam nowe busy i mili ludzie, bilet raczej niedrogi
 mowa o buspolskaholandia.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Regularnie jeżdżę do Francji do pracy i korzystam z busa od firmy z Ropczyc. Mają swoją stronę na transporthiszpania.com. Nigdy nie było problemów, spokojna, bezpieczna niedroga podróż. Czasochłonna to fakt, ale porównując z autokarami czy pociągami to i tak lepsza (krótsza niż autokary, tańsza niż pociągi).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Niemiec polecam z firmą bromarbusy.pl jeżdżą od wielu lat, mają tanie bilety i dobrą opinię w lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Niemiec jeżdżę z firmą busdodanii.pl mają bardzo wygodne busy i miałą obsługę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zainteresować się ofertą firmy DLU TRANS - nowoczesna flota i mili kierowcy. UWAGA podaję numer telefonu  693 383 367
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...