Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: 14-latek zabił macochę i ranił brata. Inspirował się zabójcami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2020 r. o 19:39 Powrót do artykułu
Tym ludziom trzeba pomóc. Mają piekło na ziemi do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuś policjant , za mało poświęcał czasu , ale za to tolerował czym syn się fascynuje???? Ja nie jestem psychologiem i teź nie policjantem ale wpływałem na syna by zostawił wirtualny świat a patrzył realnie na źycie , widocznie dobrze robiłem bo syn skończył PL o kierunku informatyka , dzis ma dobrze płatną prace i jest szczęśliwym facetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tragedia ....ale czy większość rodzin zastanowi się nad wychowaniem swoich pociech ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem straszna tragedia ale czy takie artykuły szczegółowe oraz reportaże nie są pożywką dla tych zwyrodniałych psycholi, którzy tylko to czytają i karmią się tym? Czasem warto się zastanowić czy tłoczyć to w telewizję i internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana, który wspomniał o grach. Ja tez grałem w brutalne gry w dzieciństwie, moi koledzy tez grali w gry, w których można zabijać, dokonywać dekapitacji itp. I jakoś żaden z nas nie jest mordercą A mamy już po 30+ lat . Miliony dzieciaków grają w takie gry i moim zdaniem nie one są przyczyną A po prostu zepsuta psychika i tyle w temacie. Jak ktoś zrzuca winę ze zabił przez gry to jak dla mnie też powinna ta osoba iść na leczenie :) W artykule jest dokładnie zawarte ze fascynował sie ta dziewczyna która zabiła z chłopakiem rodziców oraz tymi czubamiz Kolorado. Po prostu chłopak miał we łbie nasrane i popełnił taka zbrodnię. Najbardziej ciekawi mnie co z nim będzie bo znając życie małolat zaraz wyjdzie albo ucieknie stamtąd gdzie go zamknął i zrobi kolejna "akcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokój ich duszy(***)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokój jej duszy(***)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal dzieci a najbardziej tej małej córeczki. Dziecko dwuletnie nie odstępuje matki na krok jest dla niej  całym światem. Straszna tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tv czy innych mediow najlepiej sprzedaje sie tragedia ,jeszcze lepiej by bylo ,zeby tragedia na zywo była,a moze tvn ,polsat czy tvp wziely pod lupe inne tematy ,np.przejechaly sie rejowiecka ,rampa brzeska i pokazaly sie jak zyje chelmianom ,a tego nieszczescia nikt juz nie odwroci,po co to komu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim celu to opisujecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś wkoncu zainteresuje się tym jak bezpańskie psy gryza u nas ludzi i nikt, ani policja, ani gmina nic z tym nie robią pomimo wielokrotnych telefonow. I zgloszen w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś wkoncu zainteresuje się tym jak bezpańskie psy gryza u nas ludzi i nikt, ani policja, ani gmina nic z tym nie robią pomimo wielokrotnych telefonow. I zgloszen w tej sprawie.
 Oni potrafią tylko kary sypać za to, że psy właścicielskie szczekają, kiedy te bezpańskie łaża. Po co sobie źródło dochodu niszczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inkvizytor reb miał email: cbmibm@yahoo.com cbmibm@aol.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na stos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytałem pejsbook i wiem co tam było: [Łukasz] Wach [PZTSP] Wiktoria Sokołowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na klepsydrze oczywiście Ewelina Wach pixelacja nie niszczy czytelności a takie czcionki to czytałem jeszcze na ZX Spectrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
archive.is/dyMeY/a4d658ca132e8eae7b73534421c18d81ff5d0740.jpg archive.is/IppHN/d72b632985d2c87ff59b67be5a049b57a03be1bd.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego wszyscy myślą że zamiast Boga jest MONOLIT? to nie dziwcie się że mordują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...