Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wy lepiej szpitalem się zajmijcie ,bo w Chełmie jest aż jeden i nie ma w nim połowy najważniejszych lekarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do szpitala to jak dojedziesz?? (Rejowiecką dla niektórych jest dalej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile powinno być szpitali w Chełmie? Wystarczy jeden. Ale chciałbym, by w nim leczyli chirurdzy, a nie rzeźnicy. O mało nóg przez tych "doktorów" nie straciłem, bo byłem bezrobotny i nie przy kasie. Na Śląsku podano mi 6 sposobów leczenia. Wybrałem najszybszy i najdroższy. Dało się. Najtanszym sposobem (ponoć dostepnym sposobem w chełmskim szpitalu. Ale bez koperty widać tylko amputacja :( ) też, by wyszło, ale nie mógłbym podjąć pracy przez 6 miesięcy. Co do przebudowy ul. Lubelskiej, to nie umniejszajmy osiągnięć Fiszowej. Jest wyremontowany odcinek Chełm Miasto - Hotel Kamena. Rownież remont Wiaduktu, to nie byle bzdet. Przy tym wyremontowana Rejowiecka od Wiaduktu do Szpitalnej. Na razie nowy prezydent nic więcej ponad to co Agata zrobiła nie ma. Niestety tutaj nie ma czym się chwalić. Zrobi to pochwalimy. Ale pisać, że poprzedniczka nic nie zrobiła, gdy nastepca nie ma czym się poszczycić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...