Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejni inwestorzy typu galeria helmska hahahhah Przecież w tym buraczanym mieście nawet Makdonaldzik nie chce inwestować bo potencjału brak i boi się ryzyka. Czekamy na aqquapark hahahah i kodpalnie wąglykowe hhahahh zapomniałem o czymś haahhhahh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomniałeś się walnąć w pusty leb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bicie piany wróciło, niezapomniane inwestycje typu galeria chełmska , kino 3d, aqua park, mcdonald i inne brednie a teraz to. Jedyne co wyszło to rozwalona ścieżka rowerowa i durnowate kamienne miśki, a całe miasto to jedna wieka ruina. A zapomniałem o DWORCU CHEŁM MIASTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Zapomniałem o strefie ekonomicznej pełnej inwestorów , hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kino 3D jest nie pisz głupot. Ty chyba jesteś z PO im zawsze się coś nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co się dzieje ale wydaje mi się że Chełm wymiera, miasto nawet gdy było cieplej wieczorami jest puste, coraz więcej lokali się zwija, ludzie wyjeżdżają.. padaka się robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kojot napisał:
Ale kino 3D jest nie pisz głupot. Ty chyba jesteś z PO im zawsze się coś nie podoba.
Kolego, poproś swoją idolkę żeby miasto odśnieżyła. Na CB można posłuchać komentarzy kierowców spoza Chełma. WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale KATEDRA i inne kościoły ładnie oświetlone mamy i GITARA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko sklepy, pawilony, markety i handel, handel i jeszcze raz handel. Tylko kupować nie ma ma komu ani za co. Żadnej fabryki, wytwórni. Nowych miejsc pracy. Niczego się nie produkuje. Za to urzędy i instytucje są eksmitowane z Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...