Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: KO, Kukiz'15 i PSL udzieliło poparcia Agacie Fisz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2018 r. o 18:26 Powrót do artykułu
PO w Chełmie przegrało po całości. Gdyby przynajmniej Grabczuk nic nie powiedział to miałby jeszcze trochę szacunku u ludzi, a tak..... Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnego nie widzę to Grabczuk na wice prezydenta i to jest piękne bo po nich to tylko zarząd komisaryczny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale będzie duet - prezydent Fisz i wice Grabczuk. Do kompletu desant powracający z Lublina. Nie lubię PIS-u. Ale jakakolwiek zmiana będzie lepsza, niż ta wizja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, przedsiębiorcy? gdzie Wy macie oczy? nastepna galeria a nawet dwie, lokomotywownia, galeria chelm a przy tym wszystko do domu bez podatkow dla miasta wszystko wywiezione poza miasto i kto to utrzyma miasto? podatnicy? jacy, jak podupadaja? zadnych zakladow, bieda az piszczy, przemytnicy juz sie skonczyli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poparcie od kłamców i złodziei. Naprawdę tego trzeba, by wygrać wybory w Chełmie? W Warszawie i Gdańsku mogę to zrozumieć. Tam mieszkańcy najchętniej wszystkie miejskie bidule wysłaliby pierwszym transportem do Oświęcimia. Wiadomo w Warszawie dla "nieudaczników" , czytaj uczciwych emerytów i wygnanych za chlebem ze swych miast. Nie wiem, ale jak ktoś oczekuje szybkiego rozwoju miasta za osoby popieranej przez Kłamliwych Oszustów i ich przydupasów z ZSL to sorry. Ja mam wrodzone uczulenie przed UW, obecnie PO.N. Nie wiem, ale już dawno przełamałem się i głosuję na PiS. Jakoś mnie nie utopili w święconej wodzie i nie musiałem dołączyć do uchodźców w Kanadzie. A propo. Ktoś wie jak się tam Kopaczowej z córką i zięciem się powiodło? Tyle w temacie słowności z PO.N Żal jedynie Kukizowców. Dalibyście ciała, gdyby wasz kandydat wygrał. Teraz pokazał co go jara, oprócz trawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz 15 i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISIORKI NIE PLACZEMY WRACAMY DO WARSZAWY .A PRZEPRASZAM TAM WAS TEZ NIE CHCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby kontrkandydatem Fiszowej był czajnik. Zagłosował bym na czajnik. Chyba się przełamie i zagłosuje za PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O NIE, Agata straciłaś mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wszystko jasne PO, PSL z SLD buaha ale ze Kukiz? Wstyd mam nadzieję że glowne wladze kukuz wywala odpowiedzialnych. Nie dziwie sie ze PO i PSL bo nie moga sie pogodzic ze strata sejmiku i bardzo wielu powiatow. Zylka z nerwow pekla. Wszyscy przeciw PIS w Chelmie. Ciekawe co maja za to obiecane. Nie przepadam za Chelmskim PIS ale zaglosuje na ich kandydata by tych co juz byli odsunac od wladzy. Bo co tak naprawde Fisz zrobila,??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy koniec Grabczuka. Wygra Banaszek i pójdzie na emeryturę. Ładnie go Grzesiek z Agata załatwił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę dwa razy prezydent Fisz niż te PISowców wykorzystujących ubeckie metody. Wszystko tylko nie PIS!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można głosowa na Banaszka. Przecież to jest desant z Warszawy, on o problemach Chełma wie tyle co nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata Fisz to nasza sprawdzona Pani prezydent. Wszystkie ręce na pokład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę w Chełmie pomnik tragedii smoleńskiej oraz Lecha Kaczyńskiego, dlatego oddam swój głos na pana Banaszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno cokolwiek powiedzieć przy takim zmasowanym ataku troli pisowskich. Brrr jakbym się cofnął do czasów głębokiej komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońmy Chełm przed tymi PISowskimi kłamcami. Atakują Chełm paszkwilami wyssanymi z palca. Banaszek niech wraca do Warszawy do Jareczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Banaszek to jak mieszka w Warszawie to jak kandyduje na prezydenta Chełma? Myśli że jak Jarosław go popiera to już wszyscy będą tacy głupi żeby na niego głosować???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczą na cieple POsadki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta para już 16 lat nie rządziła? I Chełm jest w tak8m stanie jak jest. Wg. Mnie czas na zmiane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...