Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Limuzyna starosty na sprzedaż

Utworzony przez pawel, 19 lutego 2012 r. o 22:17 Powrót do artykułu
Samoóch nie posiada ważnego ubezpieczenia OC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanie i bardziej funkcjonalne to tylko tłumaczenie które jakieś być musi bo podniosła by się wrzawa że tu kaski na nic nima a urząd nowe auto kupuje. Znudziła się kijanka więc trzeba nową furkę zakupić na pewno niczego klasę niżej nie kupią ale będzie tanie i bardziej funkcjonalne hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe..."nie używałem go"...a 150 tyś napykane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam gdzie to sprawdziłeś wpisz nr vin a nie nr rejestr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz starosta kupi rower i bedzie ta ścieżka rowerowa za skromne 3 500 000 pln i miedzy misiami za darmochę tylko 500 000 pomykał, bo snieg juz sie topi. tylko nie radze po TRUBAKOWSKIEJ bo tam dziury i ochlapią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na forum nie ma ludzi normalnych...mam namysli nie ignorantow, tylko takich z otwarta glowa i oczami? Wszystkie te nieudane zlosliwoaci sa zenujace i godne najglebszego ubolewania! Trudno jest mi wyobrazic naszego reprezentanta pomykajacego Skoda Fabia po kraju, lub chociazby po wojewodztwie. Zazdroscicie mu, to stancie do wyborow, zaprezentujcie swoja wizje rozwoju regionu, zainwestujcie mase wolnego czasu na prace polityczna, pozyskajcie elektorat, wygrajcie wybory i bedziecie jezdzili "limuzyna". Macie rowniez szanse stanac do przetargu i kupic ten "luxus"! Ludzie kochani.....troche zastanowienia sie nad samym soba i nad otaczajacym nas swiatem nikomu nie zaszkodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kajo... napisał:
Trudno jest mi wyobrazic naszego reprezentanta pomykajacego Skoda Fabia po kraju, lub chociazby po wojewodztwie.
czy wyższa klasa samochodu zmieni na lepsze NASZ budżet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
badziewie kupione badziewie sprzedawane a pan starosta nie rozumie swojej roli .Panie ciechan trzeba jezdzić duzo jezdzic i pozyskiwać fundusze ,Pana gratem pod sejm czy ministerstwo nie wpuszcza.Weż się Pan do pracy czas mija a pan siedzi .starostowie się z pana smieją nikt pana nie zna a Pani wicestaroscie jakoś służyło to auto i chętnie nim jezdziła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIA to szmel jakich mało i nadaje się do jazdy po Syberii Tylko AUDI najlepsze i niezawodne trzeba tylko się znać a nie kupować na ślepo jak w przypadku starosty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIA przetestowane auto w warunkach ekstremalnych i jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...