Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Nastolatek na skuterze potrącił 10-latka

Utworzony przez puawnlo letter, 27 czerwca 2013 r. o 11:29 Powrót do artykułu
To, co wyprawiają małolaty na skuterkach woła niejednokrotnie o pomstę do nieba.Kiedyś trzeba było mieć kartę motorowerową, jakiekolwiek pojecie o przepisach, zachowaniu itd. Teraz byle gówniarz siada na "pierdziawkę" i stwarza zagrożenie. A tak na marginesie - Ceramiczna w Chełmie to taka Lubelska Lubartowska. Siedlisko wszystkiego, czego nie chcą w innych rejonach miasta. Ciekawi mnie, czy 16-latek i 10-latek (tak nie pomyliłem się) byli trzeźwi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, co wyprawiają małolaty na skuterkach woła niejednokrotnie o pomstę do nieba.Kiedyś trzeba było mieć kartę motorowerową, jakiekolwiek pojecie o przepisach, zachowaniu itd. Teraz byle gówniarz siada na "pierdziawkę" i stwarza zagrożenie. A tak na marginesie - Ceramiczna w Chełmie to taka Lubelska Lubartowska. Siedlisko wszystkiego, czego nie chcą w innych rejonach miasta. Ciekawi mnie, czy 16-latek i 10-latek (tak nie pomyliłem się) byli trzeźwi...
Dziecko wyszło zza zaparkowanego samochodu, pewnie nawet się nie rozejrzało wiec co pomstujesz na dzieciaka na skuterze?  Inna sprawa, że parkują jak popadnie, nawet przy przejściach dla pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ma chłopak wakacje z głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...