Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LOL. Takie jaja to tylko w Chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No biedni ci chełmscy urzędnicy, zawsze muszą się mierzyć z samymi przeciwnościami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo po co w Chelmie lodowisko? Wazne ze bedzie McDonalds !! bo co nam po lodowisku? a hamburgera to sie zje i znajomym na wsi pochwali. Wiec drodzy mieszczanie z PiS owskiej sekty pomodlcie sie i dajcie na tace panu Rydzykowi ojcem zwanemu w intencji entelegentnych wladcow miasta rodem z SLD. Mamy krede a nie mamy kredek ale Chelm i tak jest namber 1 i cala Europa to wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się w głowie nie mieści..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sld kgb j....i wyjadacze fiszofa to h.j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to mapy kupuje się w Wydziale geodezji. Aktualne mapy do celów projektowych sporządza geodeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
McDonalds to będzie jak sobie namalujesz podobnie jak z Galerię Chełmską... Nigdy nie powstaną zapewne bo jak nie władze miasta przeszkadzają w budowie to mieszkańcy na których posesjach mają stanąć powyższe inwestycje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wkoncu kiedy bedzie to lodowisko bo juz nie ogarniam hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi za chełm za Polske!! 70tys + mieszkancow i zeby lodowiska nie bylo teraz niech mi kase za lyzwy zwroca !! hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MarcinRKS napisał:
wstyd mi za chełm za Polske!! 70tys + mieszkancow i zeby lodowiska nie bylo teraz niech mi kase za lyzwy zwroca !! hahaha
Zapraszamy do Cycowa 16-20 co dzień,darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łyżwiarz napisał:
Zapraszamy do Cycowa 16-20 co dzień,darmo.
jak to za darmo i w ktorym miejscu daj wiecej info jakas strone itp jak mozesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MarcinRKS napisał:
jak to za darmo i w ktorym miejscu daj wiecej info jakas strone itp jak mozesz
www.ugcycow.pl,wwwzscycow.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...