Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Piąty kandydat na prezydenta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 sierpnia 2018 r. o 17:36 Powrót do artykułu
Kolejna sw. a do koryta brrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby był świnia to już miałby ciepła posadkę dyrektora lub kierownika. Pracowity i sumienny człowiek, który jako jedyny nie zawiódł swoich wyborców patrząc z perspektywy 4 lat. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie ze Kukiz zaśpiewa dla Miłoszka. Myślę, że to powinno podbić frekwencję a o to przecież chodzi.Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszego radnego nie ma w tym mieście. Strzał w "10" z Panem Pawłem na stanowisko Prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jaki klub zdradził? Chyba PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosować nie marudzić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej siedzieć na sojalu i narzekac :) Weźcie się do roboty nieroby zamiast negować pracowitego i ambitnego człowieka jakim jest Pan Białas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super gość. Pogonił złodzieja a teraz goni platformę obywatelska z miasta. Prawdziwy społecznik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Pawle. Prosze nie zwracać uwagi na ten żałosny hejt :) Jest Pan człowiekiem niewygodnym i skazanym na sukces i to jest powód. Jest Pan osoba z charakterem i jedyne co mogą to pisać bzdury. Chelm jest nasz. Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram i głosuje na dwie ręce :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super kandydat i najlepszy radny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo wartościowy człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie spowinowacony z resztą układu dlatego nie wygodny i stąd tyle hejtu i powtarzania nieprawdy, z opluciem każdy kto się zainteresował wie jak było, oby rozwalił od środka ten skorumpowany samorząd i normalnych ludzi wpuścił, ja jestem na tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...