Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No bo w naszej strefie klimatycznej zima trwa zazwyczaj tylko 1 tydzień , więc wielkie zaskoczenie że nasypało, a raczej nawaliło śniegu co niemiara. Sam jestem zaskoczony wczoraj plug przetarł drogę na garażach a dzisiaj załamka.Całe miasto jedna zaspa tylko drogi odsniezanie , te miejskie co za miastem strach pomyśleć. A jak sie to rozpuści to zamiast aut trzeba będzie kupić sobie łódke z motorkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No bo w naszej strefie klimatycznej zima trwa zazwyczaj tylko 1 tydzień , więc wielkie zaskoczenie że nasypało, a raczej nawaliło śniegu co niemiara.
To chyba jesteś za młody i nie pamiętasz jak zima była u nas zimą-śniegu do oporu i nieprzejezdne drogi,często nawet te główne.Do tego duży mróz i bardzo często zaspy na drogach.To wcale nie tak odległa przeszłość-raptem z 15 lat wstecz.Po prostu ludzie odwykli od normalnej zimy.Ja też niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz pani prezydent juz wie na co przekazać pieniądze z rezerwy budżetowej. na kino już nie wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To teraz pani prezydent juz wie na co przekazać pieniądze z rezerwy budżetowej. na kino już nie wystarczy
Nie potrzeba uruchamiać żadnej rezerwy pieniędzy wystarczy napewno, tylko niech egzekwuje od wykonawców to co zawiera umowa na zimę. Niech sie tutaj wypowiedza ci co się na tym znaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takijeden napisał:
To chyba jesteś za młody i nie pamiętasz jak zima była u nas zimą-śniegu do oporu i nieprzejezdne drogi,często nawet te główne.Do tego duży mróz i bardzo często zaspy na drogach.To wcale nie tak odległa przeszłość-raptem z 15 lat wstecz.Po prostu ludzie odwykli od normalnej zimy.Ja też niestety...
TAK NIE PAMIETAM BO MAM DOPIERO PRAWIE 60 LAT I ZA MOJEGO ŻYCIA NIGDY TAKICH ZIM NIE BYŁO. WOGÓLE TO SIE DZIWIĘ ŻE W CHEMIE JEST COS TAKIEGO JAK CHODNIK W ZIMIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...