Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Słowa nowego prezesa miejskiej spółki oburzyły pracowników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2019 r. o 16:38 Powrót do artykułu
Czy tam i czytam ostatnio głośno o spółkach miejskich. Szuka się winnych zaistniałej sytuacji. OK zgadzam się dług sam się nie zrobił ale może mi ktoś powie po co w każdej spółce jest Rada Nadzorcza??? czy tylko po to aby brać dodatkowe pieniądze i to nie małe??? Dlaczego ich nikt nie rozliczy??? Rada tak mi się wydaje jest po to aby zablokować niestosowne wydatki prezesów spółek, chyba ze się mylę i jest tylko po to aby brać kasę. Może warto przyjrzeć sie kto zasiada w Radach Nadzorczych właśnie tych spółek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uderz w stół, a nożyce się odezwą, jakiż to dziwny zbieg okoliczności, skoro okazało się, że nadzór właścicielski to od lat żona pierwszego zastępcy, to natychmiast pojawił się temat rad nadzorczych i ich składu. .... Przypadek?....... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm od 22 lipca 1944 roku był wydmuszką i taką pozostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umowy niekorzystne, tak mulawa ma rację, tylko niech powie jak w październiku ubiegłego roku wyduszał od poprzedniego Prezesa podwyżki wynagrodzeń mając świadomość i wiedze że spółki nie stać na nie. Oczywiście nie zapomniał straszyć strajkiem.
 A kiedy bedzie woda tańsza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje zmiane nazwy ulicy Rampa Brzeska na Zemsta Agaty.
 Dlaczego Agaty? Skończy się remont i będzie to zemsta Banaszka! Czy ulice teraz nieprzejezdne to zmsta Jakuba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiszowa zostawiła na dnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada była wszystkich ile do podziału :-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może MPGK pójdzie śladem ZDM. Oni dużo robili, więc zostaną zlikwidowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuno wróć?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebuję wsparcia ponieważ chcę złożyć doniesienie do prokuratury o stworzeniu przez Miasto Chełm zagrożenia bezpieczeństwa dla użytkowników dróg.Mam dosyć nieudolności albo celowych zaniedbań wcześniejszych włodarzy.Nie podoba mi się bardzo że płacimy podatki w paliwie i niszczymy swoje auta.Nie przemawiają też do mnie słowa ''niestety tak już jest''Osoby które Chcą coś w tym kierunku zrobić proszę o kontakt. jendrek.jendrek@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak zwykle na tym wszystkim nie ucierpi prezes czy któryś przeniesiony z teczki A szaraczek tam pracujący który rypie za najniższą krajową A później wypisują że niby zarabia po 3tys bo podwyzke dali niech zapytają się któregoś na zoomie ile tak na prawdę zarabia ile tam pracujea najlepiej niech przyjdzie na miesiac bynajmniej i kokosy te zbiera co niby daja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...