Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Szykują się zwolnienia grupowe w miejskiej spółce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 kwietnia 2019 r. o 07:40 Powrót do artykułu
Kłamcy z PISu mówili że zwolnień nie będzie. Ludzie sprzedali się za 500+ i PIS rozwali teraz wszystko, tak jak rozwalił stadniny koni w Janowie. Chełm też rozwalą to tylko kwestia czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszą zwolnić fachowców aby przyjąć swoich wyborców którym obiecali pracę, a że ktoś przepracował w firmie 30 lat i naprawdę zna swoją pracę to nikogo nie obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamcy z PISu mówili że zwolnień nie będzie. Ludzie sprzedali się za 500+ i PIS rozwali teraz wszystko, tak jak rozwalił stadniny koni w Janowie. Chełm też rozwalą to tylko kwestia czasu.
 500 zdecydowało. Wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowi bedą pracować dla idei jak ten z senatu.Bedzie taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będą zwalniać by potem mogli zatrudniać swoich z watahy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i bardzo fachowa decyzja. wywalić ich na zbite pyski niech popróbują zyc za grosze. Nigdy nie byłem za PO i komuchami to i moja corka po studiach za grube pieniądze nie ma zadnej roboty w miescie i do Londynu co to robi nie w zawodzie. Ona może być w naszym miescie na stanowisku ale trzeba tych z PSL wydalić i dać miejsca dla wyedukowanych. Ona już nie tylko w polskim nie ma problemu a takich trzeba chyba na stanowiska a nie ciemniakow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamią w żywe oczy. Mówili ze nie będą zwalniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czarnecki czemu pan kłamie? W taki sposób to pan tu miejsca nie zagrzeje. Blians jest inny a pan bierze kwoty z kosmosu. Celowe działanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i bardzo fachowa decyzja. wywalić ich na zbite pyski niech popróbują zyc za grosze. Nigdy nie byłem za PO i komuchami to i moja corka po studiach za grube pieniądze nie ma zadnej roboty w miescie i do Londynu co to robi nie w zawodzie. Ona może być w naszym miescie na stanowisku ale trzeba tych z PSL wydalić  i dać miejsca dla wyedukowanych. Ona już nie tylko w polskim nie ma problemu a takich trzeba chyba na stanowiska a nie ciemniakow...
 Polak patriota i.. idiota. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnecki mówi o stratach jak samo miasto niechce płacić za wywuz śmieci i za wode oraz utrzymanie wody w parku wodnym przy aprobacie banaszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwie ,,dobra zmiana", a prywatyzacją śmierdzi na kilometr ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad zarabia tam 12 tyś. brutto?? jest sens?? jak można za tą kwotę zatrudnić spokojnie pięciu... same szychy, układy, rozkradanie spółki między znajomkami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....i uważasz, że owe mityczne 12 tyś. jest pensją paraliżująco wysoką? Zamów moje usługi i zobaczysz, ile to będzie ciebie kosztowało, a na brak klientów nie utyskuję pomimo braku wyższego wyksztalcenia i znajomości języków obcych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz dopiero Chełm się rozwinie... Gdzie obiecany rower miejski? Modernizacja Rejowieckiej,Rampy oraz Wschodniej? Wcześniej coś się działo,a inwestycje niestety kosztuja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...