Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyważona opinia. Sam nie korzystam McD, ale skoro są klienci, to mają prawo wyboru, gdzie i co jedzą. Pozdrawiam
o to chodzi. ja też nie przepadam za ich jedzeniem choć frytki mają dobre. ale to nie znaczy, że będę rzucać gnojem w tych którzy mają ochotę zjeść jakiś zestaw. rodzice zabrali dzieciaki, bo dla dzieci to coś nowego ale założę się, że jak już opadanie pierwszy zachwyt wielu rodziców już nie pójdzie z dziećmi tam z powrotem! niech każdy robi to na co ma ochotę, a inni niech zajmą się swoimi sprawami   Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaden szanujący się krasnostawianin do tej wiochy nie pojedzie, a juz napewno nie pojedzie aby jeść te śmieci. Rejestracja LKS to ci sie chyba pomyliła z ChKS bo podobno coś takiego tam u was jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odrobina luxusu ludziom się należy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
galopujący idiotyzm i odmużdżenie nie zapomniało widać nawet o polsce wschodniej.  a może tu jest większe niż gdzie indziej? Mama co dzieciaka  napycha tym goownem zasługuje na medal podwujnych rozmiarów - jechać specjalnie do zamościa na syfiaste żarcie za żydowską cenę- GRATULUJĘ! A DO ZOO  choć przy okazji wstąpiła?
Po Tobie ten idiotyzm przegalopował szczególnie mocna. Dla Twojej wiadomości:Polsce,Zamościa-piszemy wielką literą,podwójnych przez"ó". No i jak Ci teraz w dziubku panie przemądrzały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te tłumy to efekt nowości. Po kilku miesiącach wszystko się "ucywilizuje", a ludzie sami się przekonają, że jedzenie w MC Donalds jest bardzo drogie. Cena zupełnie nie przystaje do tego co otrzymujemy w zamian. Malutkie porcje, malutkie kanapki z kosmiczną marżą cenową. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaden szanujący się krasnostawianin do tej wiochy nie pojedzie, a juz napewno nie pojedzie aby jeść te śmieci. Rejestracja LKS to ci sie chyba pomyliła z ChKS bo podobno coś takiego tam u was jest.
  za wikipedią:   Krasnystaw zajmował 4,207 ha[2], w tym:
  • 2,050 ha - grunty orne;
  • 100 ha - sady;
  • 433 ha - łąki;
  • 25 ha - pastwiska;
  • 401 ha - lasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Tobie ten idiotyzm przegalopował szczególnie mocna. Dla Twojej wiadomości:Polsce,Zamościa-piszemy wielką literą,podwójnych przez"ó". No i jak Ci teraz w dziubku panie przemądrzały?
bardzo dobrze mi mym "dziubku", bo nie jadam przemiału i odpadów z makdonalda, erudyto śledziku. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy "Chełmianie" to ci, co noszą takie coś na głowie? Bo kiedyś takiego widziałem na motorynce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Tobie ten idiotyzm przegalopował szczególnie mocna. Dla Twojej wiadomości:Polsce,Zamościa-piszemy wielką literą,podwójnych przez"ó". No i jak Ci teraz w dziubku panie przemądrzały?
 
Po Tobie ten idiotyzm przegalopował szczególnie mocna. Dla Twojej wiadomości:Polsce,Zamościa-piszemy wielką literą,podwójnych przez"ó". No i jak Ci teraz w dziubku panie przemądrzały?
smarz te fryty bo kolejka Chełmian czeka! A jeszcze zmywak musisz opanować, erudyto polskiej ortografi z dwoma fakultetami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  smarz te fryty bo kolejka Chełmian czeka! A jeszcze zmywak musisz opanować, erudyto polskiej ortografi z dwoma fakultetami.  
Nie trzeba żadnych fakultetów żeby wiedzieć,że smażyć piszemy przez "ż" a ortografii przez dwa "i". Wystarczy sześć klas podstawówki,ale co ty możesz o tym wiedzieć...Dla Ciebie 3 klasy to szczyt wykształcenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już mam zjeść śmieci typu fastfood to wolę chełmski bazar gdzie przynajmniej dają dużo ,da się zjeść. Cena podejrzewam też korzystniejsza....niz w tym całym mc_coś_tam........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechać spacjalnie do Zamościa by "nie rozczarować dziecka" - bezcenne. Żeby chodziło o coś wartościowego, a nie o bułkę z kotletetm. Żałosne...
+1 , Smutek ogarnia, książkę by dziecku kupiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna! wzruszyła mnie twoja historia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:unsure: ​do tej pory program okolicznych zaścianków na miasto Chełm to Biedronka i Dolce Grzebana przy Lubelskiej, teraz jeszcze Mac Donalds, samochody uwalone błotem a z każdej strony myjnie za 5 zeta można umyć jak się wjeżdża do MIASTA A nie z brudem do knajpy. :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są też i plusy, zamawiając dzisiaj obiad w jednej z chełmskich restauracji dostałem taką porcję, że ledwo dałem jej radę :) Konkurencja zaczyna robić swoje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Pani Justyna nie pojechała do Markuszowa, tam są aż dwa, kolejek wcale nie ma :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodziłem tamtędy wczoraj, ale w większości klientami byli mieszkańcy okolicznych miejscowości, przynajmniej na parkingach główne rejestracje to LCH, LWL, LKS, a więc raczej nie chełmianie, nie dziwcie się, że taka popularność, przecież w Chełmie gdzie mało co jest a tym bardziej w okolicy to wydarzenie, szczególnie dla dzieci. Byłem na przypadkiem otwarciu MC w Lublinie przy Olimpie i było jeszcze gorzej, ale czy to oznacza, że Lublin to wiocha???
Oj Lublin to największa wiocha na wschód o Wisły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za Ciemnogród - tak właśnie docierają nowinki na wschód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 menadżerow na 30 pracowników, pieknie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...