Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianie wstrząśnięci tragedią

Utworzony przez !, 10 kwietnia 2010 r. o 16:58 Powrót do artykułu
- Kto wpuszcza do jednego samolotu najwazniejszych w panstwie politykow i generalow? - a Jaruzelskiemu sie znowu udalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYPOWO CHAMSKO POLITYCZNY WPIS,CO WINIEN JEST CI PAN JARUZELSKI,CZEGO KLER CIĘ NAUCZYŁ,ZAJMIJ SIE PEDOFILAMI,A MOŻE ZGŁOŚ SI EDO NICH ,,,,,TO CI ZROBIĄ PORZĄDEK W ODPOWIEDNIM MIEJSCU MATOLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO ŻENADFA W CAŁEJ POLSCE ŻAŁOBA A W CHEŁMIE W NAJLEPSZE ODBYWAJĄ SIĘ WSZYSTKIE SEANSE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne LUDKI - trafne stwierdzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy żałobę narodową na skalę, jaką trudno było sobie nawet wyobrazić. Myślę, że słowa - Josepha Addisona są tu na miejscu:, „Gdy patrzę na grobowce wielkich, umiera we mnie wszelkie uczucie zazdrości; gdy czytam epitafia pięknych – odchodzą pragnienia nad miarę”, ”… gdy widzę królów leżących obok tych, co ich usunęli, gdy dostrzegam obok siebie rywali słowa lub świętobliwych mężów, co dzielili świat sporami i dysputami, rozmyślam ze smutkiem i zdziwieniem o małych rywalizacjach, frakcjach debatach ludzkości. Gdy czytam daty na nagrobkach tych, co umarli wczoraj, i tych - sześćset lat temu, myślę o wielkim dniu, – gdy zjawimy się wszyscy i będziemy współcześni”…Nie sposób w takiej chwili mówić o sympatiach czy antypatiach politycznych. W moim odczuciu zginęło wielu wybitnych ludzi. Do takich zaliczam Zbigniewa Wassermann, dla którego zawsze będę mieć ogromny szacunek. Jeszcze to do mnie nie dociera, że tych ludzi już nie ma w śród żywych… Jeden z komentujących to zdarzenie polityków powiedział dziś, ze rodzinom ofiar zawaliły się plany życiowe.(Nie jest to zdanie wyrwane z kontekstu) Bardzo bym chciała, że ów polityk i jemu podobni mieli świadomość, że mniej więcej połowie Polakom zawaliło się życie już jakiś czas temu. O planach to możemy sobie tylko pomarzyć, ponieważ znakomita większość z nas nie ma za, co żyć. O opiece medycznej, edukacji i rozwoju osobistym nie wspomnę. Daleka jestem od umniejszania tragedii ofiar i ich rodzin. Pytam tylko gdzie jest przyszłość szarego obywatela w tym kraju?! 3/4 moich znajomych emigrowało za chlebem i normalnymi warunkami życia. Ryzykują każdego dnia, by nie musieć balansować na krawędzi. Tu bali się nawet pomyśleć o założeniu rodziny, wychowaniu dzieci i własnym rozwoju nie tylko na polu zawodowym. Osobiście znam ludzi, którzy żyją tak jakby już byli martwi, bo życie zepchnęło ich na margines. Kilkoro z nich to osoby o wartościach nie do przecenienia. Ilu takich w skali państwa dzieli ich los? To pytanie bez odpowiedzi do „elity” radzącej. Wiem, że to nie jest odpowiedni czas na dywagacje o takich rzeczach. Jednak naiwnie myślę, że w obliczu takich tragedii przychodzi nam szybciej dojrzewać. – W szerokim rozumieniu tego słowa. Mam nadzieję, że ta dojrzałość tyczyć się będzie również tych, którzy decydują, o jakości naszego życia i kształtują jego obraz. Dla mnie ta tragedia jest jak niemy krzyk. Pomnik z krwi dla współczesnych. Skończył się czas pustych i nic nieznaczących słów, haseł tak ogranych i wyświechtanych, że żal czasem czytać. Oby śmierć tych Ludzi nie poszła w zapomnienie i była drogowskazem dla potomnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dociera do mnie ogrom tej tragedii. Mam nadzieje że w sercach Polaków uroni się łezka i zrozumiemy, że źle się dzieje w dzisiejszych czasach. Oby ból w sercach bliskich ofiar z czasem złagodził się. Śle szczere kondolencje;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata napisał:
Nie dociera do mnie ogrom tej tragedii. Mam nadzieje że w sercach Polaków uroni się łezka i zrozumiemy, że źle się dzieje w dzisiejszych czasach. Oby ból w sercach bliskich ofiar z czasem złagodził się. Śle szczere kondolencje;(
Nie znajduję słów, którymi można wyrazić ból i przygnębienie po takiej tragedii, jaka spotkała dziś Polskę i Polaków. Czuję się ponownie osierocony po śmierci Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego łzy same się z oczu....... Składam wyrazy najgłębszego współczucia i łączę się w bólu z rodzinami, bliskimi i przyjaciółmi ofiar katastrofy w Smoleńsku. Ponieśliśmy niezwykle bolesną stratę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...