Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piwo Primator produkowane jest przez Pivovar Náchod A.s.-ktoś wypisuje bzdury i wprowadza w błąd smakoszy piwka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwo było drogie jak co roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś może która wygrała miss chmielaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miss Chmielaków to dziewczyna z Chełma a co do piwa polecam zakupy w Biedronce. 4 Warki czerwone w puszcze za ok 10zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
enigma81 napisał:
Miss Chmielaków to dziewczyna z Chełma a co do piwa polecam zakupy w Biedronce. 4 Warki czerwone w puszcze za ok 10zł
słusznie- bardzo ekonomiczne podejście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
enigma81 napisał:
Miss Chmielaków to dziewczyna z Chełma a co do piwa polecam zakupy w Biedronce. 4 Warki czerwone w puszcze za ok 10zł
PIWO WARKA 1,5 litra plastikowa flacha za ok 7 zł.market , a na chmielakach 7 zł. butelka czegoś tam piwo-podobnego, wiem bo sam kupiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tych wypowiedzi widać, że o piwie pojęcia nie macie żadnego. Pijcie więc tą warkę a prawdziwe, dobre piwo zostawcie ludziom, którzy potrafią je docenić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę Royala, dwa łyki i odjazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mniam mniam moja Perełko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...