Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cud nad uherką

Utworzony przez Jaś, 7 stycznia 2010 r. o 21:18
W Chełmie nad uherką stał się cud. Powstała koalicja POPIS. Mazurkowa zawarła kontrakt z Grabczukiem. Ciekaw jestem kto kogo wydyma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaś napisał:
W Chełmie nad uherką stał się cud. Powstała koalicja POPIS. Mazurkowa zawarła kontrakt z Grabczukiem. Ciekaw jestem kto kogo wydyma ?
A gdzie się biedaczka podzieje jak dadzą jaj kopa z PiSu/aru? Z poborów menża nie wyżyje. Biedactwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo sie cieszę z tego dogadania. Może w końcu coś dobrego się zacznie dziać w miescie-Chełm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem co na to powie Prezes Jarosław Kaczyński? Czy nie zdymisjonuje Mazurkowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj zdymisjonuje, bo ta pomagała zalanej posłance Kruk uciec z sejmu, a też nie była pierwszej świezosci. A Kaczyńscy to tylko czerwone wino serwują. Panie liczyły na coś więcej - mocniejsze wrażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciagnie swój swego garbaty kulawego może razem dobrną do listopada. Chełmianie mają dobrą pamięć i nie zapomną do jesieni PO-PISu tych panów nierobów!!!!!! Tak panowie zima wasza jesień nasza - myślicie że stołki radnych są dożywotnie? - nie juz niedługo, wykopiemy was z ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciagnie swój swego garbaty kulawego może razem dobrną do listopada. Chełmianie mają dobrą pamięć i nie zapomną do jesieni PO-PISu tych panów nierobów!!!!!! Tak panowie zima wasza jesień nasza - myślicie że stołki radnych są dożywotnie? - nie juz niedługo, wykopiemy was z ratusza.
Tak tak!!!! już sobie kopcie przyda sie wam bo oczyszczalnia na Bieławinie nie zdąży przerobić z waszych pełnych spodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kopacza napisał:
Tak tak!!!! już sobie kopcie przyda sie wam bo oczyszczalnia na Bieławinie nie zdąży przerobić z waszych pełnych spodni.
Posłanka nasza Beata Mazurek na prezydentkę Chełma oj by się zadziało.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basetla napisał:
Posłanka nasza Beata Mazurek na prezydentkę Chełma oj by się zadziało.!!!!
A ja proponuję na prezydenta Chełma pana Tadeusza Gorskiego wójta Rejowca ojojjoj będzie się działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O JUŻ TU JEST,Z JEDNEGO TEMATU JĄ PRZEGONILI TO TU PRÓBUJE SIĘ ODNALEŻĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu tak cicho - gdzie są nasze chełmski cudaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...