Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do szkoły w mundurze. Uczą się strzelania i musztry

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 listopada 2017 r. o 11:48 Powrót do artykułu
wpajanie młodym żę szkoła w której są lekcje mundurowe jest przepustka do kariery wojskowej to oszukiwanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wpajanie, że czym więcej oszczędzamy w ZUS to dostaniemy większą emeryturę to też oszukiwanie, bo obecnie czym więcej się pracuje tym mniejsza emerytura, ponieważ po 20 latach pracy mamy najniższą emeryturę 1 tys. a ja po 40 latach pracy ZUS mi wyliczył 1400 zł, czy dla 400 zł warto dodatkowo zapieprzać 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądre słowa prawisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli absolwenci klas mundurowych będą mieli łatwiej dostać się do szkoł wojskowych to w przyszłości będziemy mieli wysoki poziom kadry oficerskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo w Chełmie otworzą, przedszkole i żłobek o profilu straż graniczna i obrona terytorialna. Dekli trzeba obrabiać i uczyć kto jest kto od maleńkiego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za Tuska dzieci nawet nie wiedziały jaka jest polska flaga, godło i hymn. A jak się Soros cieszył i dienki na konto "niezależnych" obrońców Konstytucji słał. Mnie uczono w przedszkolu wierszyka: "Kto ty jesteś? Polak mały...", a Tuska? "...zniemczony Kaszub mały..." brzmiała odpowiedź?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przykrością zauważamże na forum dziennika panuje cenzura. Ironicznie napisałem jeżeli absolwenci klas mundurowych będą mieli ułatwienia w naborze do szkół wojskowych to w przyszłości będziemy mieli wysoki poziom kadry oficerskiej. Następnie dodałem: fakty są takie że do klas mundurowych idą słabi uczniowie którzy nie mogą dostać się do dobrego liceum. Niestety ta część nie została opublikowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł sponsorowany (zapomniano dodać)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila Karwat, uczennica I klasy. – Mierzę wysoko. W wojsku imponuje mi porządek i ustalona hierarchia, w której mieści się szacunek do wyższych stopniem i wiekiem. To przerażające, co mówi ta dziewczynka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
wpajanie młodym żę szkoła w której są lekcje mundurowe jest przepustka do kariery wojskowej to oszukiwanie
 Oczywiście, że to oszukiwanie.  Dzieci, uczcie się programowania i języków obcych! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego przysięgali Polsce w gmachu należącym do obcego państwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...