Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Działka przy aquaparku czeka na inwestora. To już trzeci przetarg

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lutego 2018 r. o 20:43 Powrót do artykułu
W aqua parku kobiety chodzą prawie nago, czy to moralne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj znać jak będą nago, bo "prawie" robi dużą różnicę ;) Moralista się znalazł. A jak srasz to nie zdejmujesz gaci? Czy to moralne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre faktycznie maja tylko pasek zamiast majtek, biusty też prześwituja, ale chlopom też coś nie coś odstaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie ten temat fochwcom ztrudnionym w ***inwestujwchelmie.org/ tylu inwestorów co oni sprowadzili do chełma to na pewno ten temat załatwią ;-) przecierz za to biorą cały czas pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nago i zgrabne kobiety to już jadę na wizje i wykupie karnet roczny piękno jest w cenie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbcie parking bo LCH parkują na trawnikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena ceną ale po co komu ten placyk który nadaje się co najwyżej na parking. Władza niech się najpierw zastanowi jaki przygotować plan zagospodarowania a potem co i za ile sprzedać.Jak do tej pory nic sensownego w Chełmie nie wymyślono(nawet wieżowców przy rondzie). A płaski przejazd przy Chełm -Miasto! to zakrawa na kpinę nie tylko obecnej władzy ale i jej wszystkich poprzedników tak ze 150 lat do tyłu. Wniosek, władza zawsze udaje pracę i wciska ludziom że się stara. Fakty są faktami. Może lepiej by jej nie było, ludzie sami dadzą sobie radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33 miliony do odrobienia. za 1000 lat chyba dłączając koszty utrzymania i personalne. ***s://***muratorplus.pl/inwestycje/inwestycje-publiczne/auapark-w-chelmie-nowa-inwestycje-wybuduje-skanska-aa-usm6-agzp-qzpn.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w centrum praktycznie niema gdzie zaparkować tak się władza rozpędziła z zezwoleniami na budowy ( ciekaw jestem powodu takich szkodliwych decyzji) , jak tak dalej pójdzie to i przy aquaparku nie będzie gdzie parkować - możliwe że CBA ma tu coś do ustalenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
zróbcie parking bo LCH parkują na trawnikach
 jak mają dobre SUVy to nie ma sie co dziwić, twoim matizem to na równym strach stawać :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem gejem, mam 20 lat. Lubie młodych, gołych chłopaków w chełmskim parku wodnym :) Dla mnie ekstra jest w tedy jak mam możliwość zobaczyć ich małe i większe wacki. Poznałem też tu, na basenie swojego chłopaka, gdzie też często się widzimi w aquaparku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Cełmie jeszcze dużo spraw ujrzy światło dzienne. Ludzie złapią się za głowę. Co nie,proszę Pani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że ktoś parkuje na trawie tuż obok wolnych miejsc parkingowych to świadczy tylko o poziomie intelektu właściciela samochodu, a raczej jego braku;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...