Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egipcjanin boi się wracać do pracy w barze w Chełmie. Wojewoda obiecał pomoc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2019 r. o 15:28 Powrót do artykułu
to niech dw deutche wele wystawi całodobową warte przed egipcjaninem,ale problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilowate kibole co chcecie od Egiptu? to nie jest wyznawac alkaidy cioty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Egipcjanin boi się wracać do pracy w barze w Chełmie. Wojewoda obiecał pomoc " Dla pana Redaktora Chełm i Krasnystaw to jedna wieś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli pan wojewoda popiera islamizacje Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadkiem nie krasnystaw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Liczyl na etat urzędnika"  to już wiadomo dlaczego boi się wracać do baru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś z Was kto był na saksach za granicą dostał takie wsparcie od tamtejszych władz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten Pan podziękuje swoim braciom "inżynierom, doktorom i architektom", co przypłynęli do Europy pontonami i ubogacają nasze kobiety lub robią "wybuchowe" interesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym co przesladuja kogoś z jakiegokolwiek powodu zyczę tego samego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
___   Zdarzyło się onegdaj w Bazylice w Gdańsku !!!!!  Politycy liberalno-lewicowi, którzy na co dzień walczą przeciwko kościołowi, siedzą w pierwszych rzędach ze złożonymi rękami i ... czekają na dobre fotki do mediów społecznosciowych i rozpoczetej kamapanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@HHH... ja dostałem wsparcie od władz Branderburgii. Otrzymałem mandat za przekroczenie prędkości o 16km/h na autostradzie. Dziwne, bo wszyscy mnie wyprzedzali. A mandacik dotarł do Polski i co na to RODO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też się boję chodzić do domu przez park miejski w Chełmie. Czy wojewoda mi pomoże? Czy po prostu mam obchodzić dookola to miejsce jak zwykle? Bo dwóch moich znajomych "białasów" już miało tam obite gęby. Czy media mogą też nagłośnić tę sprawę, czy "biali murzyni" nadal w POlsce się nie liczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety dzisiejsza uroczystość w pewnym mieście przerodziła się w seans nienawiści do oponentów politycznych. A sami apelowali przez kilka dni aby nienawiść zniknęła z życia publicznego. Przykro było słuchać tego w takim dniu :( Niestety więcej na tym stracili niż zyskali na tym co dziś zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Egipcjaninie ja też boję się pojechać do Egiptu w obawie że jakiś egipski chuligan zastrzeli mnie z kałacha. Ty tu się wybrałeś z jakiegoś powodu bez dokumentów - tłumacząc żeś je po prostu zgubił i teraz zamiast posłuchać czemu masz sprostać to idziesz, jak domniemywam do również mało rozgarniętego redaktora Barczyńskiego ze skargą. Tenże Wafik powinien zrozumieć że gdyby przyjąć jego standardy rozumowania to aby go zadowolić należałoby Chełm przeistoczyć w Aswan ..... zapytajmy siebie czy tego chcemy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojewoda wystawia bez opamietania zgode dla tych "gości" na pobyt stały i na handel bez ograniczen,a "goście" nawet nie wiedzą co to zus czy us ,takie cuda tylko u nas ,tylko jak to sie ma do słów kaczki ,że nikogo nie przyjmiemy? czyli  podłe smarki oszukują obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
___   Zdarzyło się onegdaj w Bazylice w Gdańsku !!!!!  Politycy liberalno-lewicowi, którzy na co dzień walczą przeciwko kościołowi, siedzą w pierwszych rzędach ze złożonymi rękami i ... czekają na dobre fotki do mediów społecznosciowych i rozpoczetej kamapanii.
 niemądryś,siedzieli w 1 rzedzie ,aby ratować hostyyje ,jakby co,,a ten twój kkosciół jakoś sie nie brzydził co jakiś czas od zdrojewskiego pozyskiwać po 25 mln na upatrznosć boskom i tak kilka razy, co ty tam moherowy wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Niemczech mają problemy z klanami. Po to nam takie samo migranckie niebo? Mamy swoich bandytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam go z kebaba w Krasnymstawie, bardzo rozszczeniowy. Naprawdę myśli że wszystko mu się należy i wszystko to wina innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli pan wojewoda popiera islamizacje Polski?
 Przecież ten gościu to nie muślim tylko KOPT CHRZEŚCIJANIN Z EGIPTU.  Takich jak on muslimy prześladują. DOTARŁO ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram w żadnym razie ataków i plucia na tego Wafika, zwłaszcza że to żaden islamista tylko chrześcijanin. Jednak nagannym jest także faworyzowanie go, tylko dlatego, że jest obcokrajowcem w dodatku bez obywatelstwa. To jednocześnie jakaś tam forma dyskryminacji Polaków, obywateli RP. Czy pan wojewoda ot tak każdemu chętnemu obywatelowi załatwia pracę ? No chyba jednak nie. Więc jest to niesprawiedliwe. Wafik powinien mieć zapewniony spokój, a o pracę powinien się sam postarać, a nie liczyć na urzędniczy stołek. Dobrze, że od razu ministrem albo wicewojewodą nie chce zostać. Zachowujmy umiar, w każdym względzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...