Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egipcjanin boi się wracać do pracy w barze w Chełmie. Wojewoda obiecał pomoc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2019 r. o 15:28 Powrót do artykułu
Śmierć faszystowskim śmieciom z PiSuaru i Oni Nie Ru.ch.ają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obywatel, po kierunku turystyka i hotelarstwo liczył na etat urzędnika. Dobre. Nasi polscy obywatele po turystyce i rekreacji sprzątają kible w hotelach. Co najwyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chodzi w końcu o Krasnystaw czy Chełm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ten kebab? w Urzędzie Wojewódzkim będzie prowadzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy już wiedzą dlaczego dotychczasowy barek został zamknięty. W jego miejsce ma się poajwic "filia" baru z ulicy Jasnej. Zainteresujcie się warunkami najmu. Zdziwicie się bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam go z kebaba w Krasnymstawie, bardzo rozszczeniowy. Naprawdę myśli że wszystko mu się należy i wszystko to wina innych.
 Zupełnie jak twoja stara.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chodzi w końcu o Krasnystaw czy Chełm.
 Jedno g
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ceramiki można sie starac podobno przyjmują niech się zgłosi czy nie chcę się robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten Egipcjanin to przede wszystkim Chrześcijanin jak większość mieszkańców Polski. W przeciwieństwie do nękających go chuliganów pracował legalnie, płacił podatki, ZUS i wspólnie z kolegą stworzyli sobie miejsca pracy. W Piramidzie mają bardzo dobre kebaby, wiem bo często tak wstępuję. Po co więc tyle nienawiści? Nam Polakom w czasie wojny pomagały kraje, które teraz obrażamy, śmiejemy się z nich. Skleroza czy co? Wafik i Mina jestem z wami i powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pisze te komentarze - naprawdę bronicie miejscową patolgię w sporze z egipcjaninem z kebaba ??????? rozum wam odebrało ???? dopiero jak jakis patol w biały dzień nóż w serce komuś wsadzi zrozumiecie, że to nie jest patriota tylko pier...ny kryminalista ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak. ja pracowałem w usa i gb - miałem ubezpieczenie medyczne, świadczenia socjalne w przypadku utraty pracy i ochrone przed miejscową patologią. ponadto amrykańce i angole odnosili sie domnie z szacunkiem. nikt mnir nir zastarasz i mi nie ublizał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć faszystowskim śmieciom z PiSuaru i Oni Nie Ru.ch.ają.
 Mowa nienawiści i nawoływanie do morderstwa = kodeks karny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli pan wojewoda popiera islamizacje Polski?
 pewnie że popiera,oni sami już nie wiedzą co robią ,bo drudzy swiczki haanukowe palą z nalesnikami na głowie latają po synagodze ,pełne szalenstwo ,a ambasador moschbaker tym stadkiem dowodzi za pomocą listów,to inteligentna kobieta i sobie poradzi ....ależ ten faraon na zdjęciu przerażony,może odpoczałby w sharm el sheikh?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy takie zaangażowanie się Pana Wojewody w pomoc temu Egipcjaninowi jest aby zgodne z polityka partii,czy to taka przedwyborcza gierka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@HHH... ja dostałem wsparcie od władz Branderburgii. Otrzymałem mandat za przekroczenie prędkości o 16km/h na autostradzie. Dziwne, bo wszyscy mnie wyprzedzali. A mandacik dotarł do Polski i co na to RODO?
I bardzo dobrze: być może uchroniło cię to przed spowodowaniem wypadku! A skąd wiesz, że "wyprzedzający" ciebie nie dostali mandatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak. ja pracowałem w usa i gb - miałem ubezpieczenie medyczne, świadczenia socjalne w przypadku utraty pracy i ochrone przed miejscową patologią. ponadto amrykańce i angole odnosili sie domnie z szacunkiem. nikt mnir nir zastarasz i mi nie ublizał
 zejdź na ziemię i zerwij z poprawnością, w jaki sposb miałes ochronę przed miejscową patologią? to co zrobił wojewoda wpisuje się w dotychczasową polityke PełO czyli taniego lansu i byciem cool. równe prawa powiinyt być też dla mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wojewoda swoim poparciem dla ONR oraz innych skrajnie prawicowych organizacji przyczynił się do powstania tej atmosfery, przez którą pan Wafiq i jego rodzina nie mogą normalnie żyć. Wygląda na to, że mogą liczyć na pomoc pana Wojewody tylko dlatego, że są chrześcijanami. Tylko że dla prześladowców ośmielonych przez p. Czarnka nie ma znaczenia, czy są chrześcijanami, czy nie - wystarczy że mówią z akcentem i mają ciemną karnację. Ot, paradoks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda komuś pomoże?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wafik zostaw ich wsiadaj w pociąg i zarabiaj w stolicy te bałwany co udają chuliganów są cwani jak są w grupie a jak idzie sam to boi się babci która idzie po rente
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może lepiej niech wraca do Egiptu robić kebaby i płacić tam podatki z korzyścią dla wszystkich by to wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...