Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin będą zdawać na toyotach

Utworzony przez dd, 2 kwietnia 2008 r. o 08:12 Powrót do artykułu
Co pan KOT mówi? Nissany micra posiada większość szkół jazdy w Białej Podlaskiej , a nie "niektóre" , nie wiem skad taka ignorancja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd WORD-y stać na takie wydatki? kursanci powinny zdawać egzaminy na autach Nauki Jazdy razem ze swoim instruktorem który poznałby jakie sam ma błędy by być dobrym instruktorem, nie byłoby korupcji i egzamin byłby rzetelny. Tak było gdy ja zdawałam egzamin. Tak jest za granicą, gdzie zdaje się egzamin na własnym aucie lub Ośrodka Szkolenia Kierowców. Tak drogie auta sprawiają drogie koszty egzaminów, które nie są zależne od tego na jakim aucie się je zdaje. Każdy musi umieć prowadzić auto w określonej kategorii, a nie marce. Czas ten węzeł wreszcie przeciąć, to wyścig producentów do przetargów, które są korupcjogenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo te WORDy to padlinożercy, każdą złotówke wyssają z człowieka aż strach pomyśleć co to bedzie za ok. rok gdy drastycznie zaczną zmieniać sie przepisy na prawojazdy , kursy na przewóz ładunków/osób i wyższe kategorie szok dla zwykłego zjadacza chleba bedzie to szok !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kot gada głupoty. Wszystkie szkoły w Białej Podl i okolicznych miejscowosciach mają Micry a od 1 pażdziernika egzaminy beda na Grande Punto i znowu wszyscy musza wymieniac Micre na Punto ale co to obchodzi kogos z WORDu-NIC !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...