Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fajsławice: Śmiertelny wypadek, utrudnienia w ruchu na drodze nr 17

Utworzony przez Bartosz Z, 25 października 2010 r. o 09:08 Powrót do artykułu
magda napisał:
Mieszkam w Fajsławicach i jakoś nie zauważyłam, żeby co kilka dni byly wypadki jak tu ktoś napisał. Słupki to już inna sprawa, ale wypadek był w miejscu gdzie nie ich nie ma- 'w centrum fajsławic' Prawdopodobnie kierowca osobówki zasnął (było to przed 5) wyrazy współczucia dla rodziny.
...A NIEDAWNE POTRACENIE NA PRZEJSCIU PIESZEGO CZY WYPADEK Z UDZIALEM BUSA PELNEGO PASAZEROW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy napisał:
Powiem tyle znałem tego człowieka osobiście jest to ojciec mojego kolegi ze szkoły i na pewno to nie była jego wina. Niejednokrotnie podwoził mnie do domu i nigdy nie przekraczał ustawowej 50. Wyrazy kondolencji dla Ciebie M. oraz całej Twojej rodziny.
A ja znam kierowcę cięzarówki. Pracowałem do nidawna w firmie w której On jeździ. Jedno mogę powiedzieć, jest to bardzo dobry i rozważny kierowca. A ty kolego kwestionując winę, może zwrócisz uwagę na czyim pasie ruchu było uderzenie, a to że IVECO nie uniknęło wypadku to może niech ktoś wsiądzie do tego typu samochodu+przyczepa+pełny ładunek i pokaże jak uniknąć tego typu wypadków. Na prawde nie jest wcale proste takim samochodem gwałtownie wychamować, i nagle zmieniać tor jazdy. A i chyba jakiś uchybień i przekroczeń ze strony kierowcy ciężarówki nie było skoro z tego co wiem to nawet mandatu nie dostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...