Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał WOŚP w Chełmie. 130 wolontariuszy i 200 biegaczy [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2019 r. o 14:44 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze,na pohybel pisowskiej szczujni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....ta cala zabawa jest kpiną z rządowych rekomendacji i informacji o Owsiaku obrażających Patriotów, tylko sądy jakoś pobłażliwe za wulgaryzmy pod adresem czołowych Polaków! Ludzie prześladowani w stanie wojennym z narodem nie doceniani przez cholotę, ale odznaczani przez Polskiego prezydenta dumnie noszo swoje ordery i na pewno na tych od totalnej nie daja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że na puszce macie napisane Złoty Melon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W y biedne dzieci żebrzecie grosze a POlszewiki kradli miliony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby POlszewicy kradli miliony, to bysmy nie musieli emigrować z kraju. Ci złodzieje okradali narod na setki MILIARDÓW złotych. Tusk zakosił ponad 150.000.000.000 zł z OFE. Kradzież w biały dzień. On nie dostał mojego pozwolenia na ten czyn, by z MOJEGO, PRYWATNEGO konta dziabnął MOJĄ kasę. Ktoś z was wyraził zgodę na naruszenie WASZYCH oszczędności emerytalnych z PRYWATNEGO konta? Czekam na oskarżenie zbiorowe za to co uczynił. Złodziejom ucinano grabie za mniejsze kwoty. Nikt mnie nawet listownie nie poinformował o tym SKOKU na MOJĄ kasę. Żądam jej zwrotu wraz z USTAWOWYMI odsetkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......nieroby i frustraci plują jadem przez cały dzien. A ja zgodnie z coroczną tradycją wrzuciłem (raczej wcisnąłem) po kilka banknotów do puszek dumnie niesionych przez chełmskie dzieci! Brawo Oni, jak też brawo dla ich roztropnych rodziców rozumiejących zasadę budowy społeczeństwa obywatelskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla ciebie to raczej Pan Tusk.Dziadu jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że na puszce macie napisane Złoty Melon.
 Ważne, że nie było napisane dla misiewiczów :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich hejtujacych WOŚP polecam napisać klauzulę "nie chce korzystać ze sprzętu z sercem, w szpitalu" oraz nie oddawać dziadków/rodziców na zpo, zol. Bo tam WOŚP dla seniora kupił łóżka, porządne. Opiekujecie się nimi w domu na tapczanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...