Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gm. Rudnik: 10-latek utonął w basenie

Utworzony przez Adamek, 6 lipca 2012 r. o 15:43 Powrót do artykułu
Dobże mu tak .matka urodzila imbecyla ktury utonal w pol metrowym dole.hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurde......adamek słowo deb***,imbecyl,kretyn to mało w stosunku do ciebie. Fajnie klepać w klawiaturkę w swoim pokoju no nie smrolu. Matka powinna ci skórę złoić a policja poprawić za takie kalumnie. Hmmm ,nie będę cię obrażać powiem tylko magiczne hasełko----- a żeby ci już nigdy wacek nie stanął.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwazam ze to glupota pszy dwuh stopniah ciepla wlazic do wody a fczora bylo na minusie a ten pajac robi w zimie kompiele.eh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek naucz sie pisać bo robisz dużo błędów ortograficznych analfabeto .A dopiero pózniej wchodzna fora i dawaj swoje wpisy ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek naucz sie pisać bo robisz dużo błędów ortograficznych analfabeto .A dopiero pózniej wchodzna fora i dawaj swoje wpisy ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownicy forum, nie zwracajcie uwagi na tego trolla. Pewnie jest jakimś ćwierćmózgim dresem, co to ukradł komuś laptopa z samochodu i popijając prytę, wypisuje z nudów głupoty pod każdym tematem. Uwagę za to powinien zwrócić admin/moderator i takie wypowiedzi umieszczać w folderze SPAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Conan ale tfa kobieta mi loda robi i rowa liże to moja kurěfka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Conan ale tfa kobieta mi loda robi i rowa liże to moja kurěfka
TA CHCIAŁBYŚ CIEBIE TO BY NIKT NAWET KIJEM NIE DOTKNĄ , SZKODA ŻE WAKACJE TO TWOJA SZKOŁA SPECJALNA ZAMKNIĘTA I DALEJ BYKI ROBISZ:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...