Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jasnowidz z Człuchowa wskazał morderców

Utworzony przez Oj, Widzę Ci Ja..., 28 marca 2008 r. o 03:06 Powrót do artykułu
Widzę czerń nad całą Polską, widzę dobrze znanych nam morderców: w rządzie, sądzie, policji, urzędzie, szkole, w kościele, za płotem... Ale ta tajemnica może być wyjawiona dopiero w dniu Rewolucji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zachodzie w stanach jasnowidze rutynowo wykorzystywani są przez policję takich sprawach i nie jest to niczym nadzwyczajnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnota dla tych co nie widzieli na "discowery" programu "swiadek jasnowidz" w piątki o2100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jackowski jest bardzo dobrym jasnowidzem. W większości przypadków odnajduje zwłoki. czasami mu się nie udaje, ale bardzo rzadko. Dla ciekawskich: wszystkie duże polskie firmy, kiedy organizują spotkania dla kandydatów na pracowników, umieszczają w komisji rekrutacyjnej conajmniej jednego jasnowidza. Tyle, że mało kto o tym wie i mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ciemnota
To czy ciemnota to sie okaże, ale też nie oszukujmy się, w pewnych kręgach niezbyt lubi sie pana Krzysztofa i jemu podobnych. Być może zagadka nigdy nie zostanie wyjaśniona i wiadomo dlaczego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem policjantem i uwierzcie, ale gość chyba ma farta, bo w mojej sprawie znalazł zwłoki w drewutni za złożonym drewnem sprzed kilku lat - co prawda juz nie było co oglądać, ale po DNA trafiony w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie w sprawe morderstwa moze byc zamieszana córka konkubiny. Sama konkubina mogła zastrzelic AT i majac dosc czasu, pozbyc sie broni przez córke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...