Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wolność i NIEZAWISŁOŚĆ !!! Historyczna ignorancja proszę państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hist napisał:
Wolność i NIEZAWISŁOŚĆ !!! Historyczna ignorancja proszę państwa.
Więcej płacze jak się cieszy. PROPONUJĘ ODKOPAĆ KSIĄŻKĘ NAD BUGIEM ona wyrwała się od cenzury i pisarz dał wiele przykładów,że te organizacje to podobno a kury a kaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dziadek mówił że to bandyci którzy mordowali i rabowali wszystko po wojnie. To prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
John napisał:
Mój dziadek mówił że to bandyci którzy mordowali i rabowali wszystko po wojnie. To prawda?
Dziadek pewnie był w UB i stąd jego wiedza. Lepiej niech się dziadzina prześpi przy piecu i dziękuje Panu, ze go partyzanci nie dopadli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vitosłav napisał:
Dziadek pewnie był w UB i stąd jego wiedza. Lepiej niech się dziadzina prześpi przy piecu i dziękuje Panu, ze go partyzanci nie dopadli.
JAK BY GO DOPADLI ZROBILI BY TO SAMO CO Z INNYMI NIEWINNYMI LUDŻMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porąbany napisał:
JAK BY GO DOPADLI ZROBILI BY TO SAMO CO Z INNYMI NIEWINNYMI LUDŻMI.
Masz rację. Najbardziej niewinni ludzie to byli w UB i w PPR. Właściwie to nie bardzo wiadomo dlaczego ścigał ich "Żelazny" i inni partyzanci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci partyzanci walczyli z własną wizią którą podsycali duchowni często szczując na spokojnych ludzi,którzy według nich bylinieprawomyślni.To niejest wyssane z palca,ale czas powoli zaciera tamte wydarzenia.Ale historia chodż rórznie manipulowana,nieda się zafałszować.\Tu nie chodzi o ludzi którzy należeli do jakiegoś ugrupowania,aleo zwykłych biednych przeciętnych ludzi,np.za przyjęcie ziemi z reformy rolnej,niektórzy zostali zamordowani dlaczego wyciągnęli ręce po to co dała im uwczesna władza!A kto był inicjatorem tych podłych czynów,wiadomo!Kiedyś wieszano przestępców na krzyżach,a dziś krzyże na przestępcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starzec napisał:
Ci partyzanci walczyli z własną wizią którą podsycali duchowni często szczując na spokojnych ludzi,którzy według nich bylinieprawomyślni.To niejest wyssane z palca,ale czas powoli zaciera tamte wydarzenia.Ale historia chodż rórznie manipulowana,nieda się zafałszować.\Tu nie chodzi o ludzi którzy należeli do jakiegoś ugrupowania,aleo zwykłych biednych przeciętnych ludzi,np.za przyjęcie ziemi z reformy rolnej,niektórzy zostali zamordowani dlaczego wyciągnęli ręce po to co dała im uwczesna władza!A kto był inicjatorem tych podłych czynów,wiadomo!Kiedyś wieszano przestępców na krzyżach,a dziś krzyże na przestępcach.
Naucz się pajacu pisać ortograficznie, to po pierwsze, a po drugie naucz się historii, choćby w niewielkim stopniu. Wtedy nie pisałbyś takich dyrdymałów od których śmierdzi na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vitosłav napisał:
Naucz się pajacu pisać ortograficznie, to po pierwsze, a po drugie naucz się historii, choćby w niewielkim stopniu. Wtedy nie pisałbyś takich dyrdymałów od których śmierdzi na forum.
Odezwał się bojownik o wolność i demokrację,chyba jeszcze obrzyna ma pod strzechą,a nóż się przyda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako tako napisał:
Odezwał się bojownik o wolność i demokrację,chyba jeszcze obrzyna ma pod strzechą,a nóż się przyda?
Przeczytaj z sensem - o ile potrafisz - nie tylko moją replikę, ale i tekst gościa, który spowodował moją replikę. A potem to sie odzywaj. Bojownicy o wolność i demokrację byli w UB i PPR. I nie mieli obrzynów i noży, ale pałki, nogi od krzeseł, bicze, petalowe pręty; także piwnice i katownie; sprzedajnych sędziów i gorliwych prokuratorów. Do tego jeszcze sforę tzw. dziennikarzy. Dzisiaj nie niepokojeni dożywają swoich dni, sa po prostu rozkosznymi staruszkami. Jeżeli jesteś szczylem to popytaj w rodzinie, sąsiadów - oni cię nauczą historii; może powiedzą o Jastrzębiu i Żelaznym, którzy nie dali się sprzedać i walczyli do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Młot" też był takim " bojownikiem " a poczytaj co tu wcześniej na tym forum o nim pisali i nikt temu nie zaprzeczył więc chyba to prawda o tych kurach i kaczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vitosłav napisał:
Przeczytaj z sensem - o ile potrafisz - nie tylko moją replikę, ale i tekst gościa, który spowodował moją replikę. A potem to sie odzywaj. Bojownicy o wolność i demokrację byli w UB i PPR. I nie mieli obrzynów i noży, ale pałki, nogi od krzeseł, bicze, petalowe pręty; także piwnice i katownie; sprzedajnych sędziów i gorliwych prokuratorów. Do tego jeszcze sforę tzw. dziennikarzy. Dzisiaj nie niepokojeni dożywają swoich dni, sa po prostu rozkosznymi staruszkami. Jeżeli jesteś szczylem to popytaj w rodzinie, sąsiadów - oni cię nauczą historii; może powiedzą o Jastrzębiu i Żelaznym, którzy nie dali się sprzedać i walczyli do końca.
Oj człowieku moim sąsiadem był pierwszy przyboczny jastrzębia,jak go zapudłowali w 1947 to kilka wsi odetchnęło,do tej pory płaczą nad grobami swoich bliskich,do kolegi mojego ojca strzelał jak do kaczki aż zabił ,nie mógł trafić za pierwszym razem bo był pijany jak bydlak/przepraszam bydlaki zwierzęta/o czym tu mówić,byli tacy co walczyli faktycznie za ojczyznę ,ale oni niestety nie doczekali wyzwolenia,gdyż mieli za dobre serca a za to była kula w głowę od wodza.Organizacja win ma jak najgorszą opinię,wśród nielicznych żyjących,a przekazali swoim potomnym trochę tej prawdziwej prawdy. Proszę człowieku nikogo nie obrażać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...