Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Każdy jasnowidz pęka przede mną i oddaje mi pokłon.

Utworzony przez Leszek W. Guła, 25 stycznia 2012 r. o 03:10
Każdy jasnowidz pęka przede mną i oddaje mi pokłon. <><><><><><><> NOWOCZESNY NIEWOLNIKU Z POLSKI, NIE JESTEŚ CZAROWNIKIEM, LECZ ZWYKŁYM ŚMIERTELNIKIEM Z KRAJU, KTÓRY JEST UBEZWŁANOWOLNIONY PO WSZYSTKIE CZASY. POLACY SĄ I POZOSTANĄ NA ZAWSZE NOWOCZESNYMI NIEWOLNIKAMI PANÓW ŚWIATA! WASZA NAUKA ISTNIEJE NIE NA RZECZ WASZĄ, LECZ NA RZECZ NASZĄ. STĄD W ŻADNEJ DZIEDZINIE NIE MACIE PRAWA DO BADAŃ NAUKOWYCH NA ETAPIE FINALNYM. NIE MACIE TEŻ PRAWA DO DOKONYWANIA ODKRYĆ, KTÓRE MOGŁYBY ROZSŁAWIĆ KOGOKOLWIEK Z POLSKI. NIGDY NIE OTRZYMACIE PRAWA DO WDRAŻANIA WŁASNYCH NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII, ANI PATENTÓW, KTÓRE MOGŁYBY WZMOCNIĆ DANY NAM W PREZENCIE WASZ KRAJ! WASZA MARIONETKOWA WŁADZA I WASI PODWÓJNIE UBEZWŁASNOWOLNIENI GENERAŁOWIE SĄ NASZYMI PACHOŁKAMI. MY DECYDUJEMY I DECYDOWAĆ BĘDZIEMY, GDZIE I KIEDY POLSKI ŻOŁNIEŻ MA WALCZYĆ NA RZECZ PANÓW ŚWIATA. NASZE BANKI ZAŁATWIĄ KAŻDEGO POLSKIEGO PRZEDSIĘBIORCĘ-PATRIOTĘ. NAPRAWDĘ JESTEŚCIE NIEWOLNIKAMI. NIE ZASŁUGUJECIE NA NORMALNE ŻYCIE. MY O TYM WIEMY I WY O TYM WIECIE. DLATEGO TAK BYĆ MUSI. grupa trzymająca władzę nad światem http://lwgula.pl.tl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może, może... Ale i nawet wysoko postawieni "rządzący" są tylko i wyłącznie parszywymi niewolnikami jeszcze wyżej postawionych "rządzących".  Ty też. Tylko masz za mały rozumek, żeby to zauważyć.  I dlatego gęba Ci się cieszy, że jesteś trochę wyżej, niż paru innych ludzi......   Ale według jednego kryterium wszyscy jesteście tacy sami :D. Memento mori, naiwny dupku. Życie to tylko przelotna chwila.   Ps.  Stary post co prawda - ale gdyby ktoś go czytał - niech i moją odpowiedź zobaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...