Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejka chętnych do kolumbarium. Już jest cennik

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2018 r. o 14:20 Powrót do artykułu
To nie po katolicku, kościół zabrania i patrzy niechętnie. I slusznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś w błędzie,jest to jak najbardziej bardziej po katolicku ,,z prochu powstałeś i w proch się obrócisz "! są procedury i wytyczne, w tej sprawie KK... wypowiadał się wiele razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos tu jest nie tak, jeżeli wykupiłem nisze to jest moja i czy postawię tam jedna czy cztey urny to moja sprawa a nie chytrego administratora- pierwsze słysze określenie ponadnormatywna urna, ale se ustalili normy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porównaniu do zwykłego grobu to jest bardzo drogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam dlaczego tylko 2,7 tys.? Dlaczego nie 27 tysięcy. Nachapcie się qurwa złodzieje i będzie spokój. Co za dziadowskie społeczeństwo. Żeby tylko zarobić, nie ważne na kim , byle dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk okradł jak hiena cmentarna naszych nieboszczyków z 2.800 zł zasiłku pogrzebowego i to żadnego leminga nie mierzi. Bo mieliśmy ministra finansów, co dla społeczeństwa kasy "...nie ma i nie będzie...", ale dla kolegów z mafii zawsze było. Może przypomnijmy PiSowi, że kiedyś zasilek pogrzebowy wynosił 6.800zł. Po ucięciu do 4tys. Jakoś pochówki nie potaniały jak twierdził Rudy Pinokio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem blokowisko dla umarłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tusk okradł jak hiena cmentarna naszych nieboszczyków z 2.800 zł zasiłku pogrzebowego i to żadnego leminga nie mierzi. Bo mieliśmy ministra finansów, co dla społeczeństwa kasy "...nie ma i nie będzie...", ale dla kolegów z mafii zawsze było. Może przypomnijmy PiSowi, że kiedyś zasilek pogrzebowy wynosił 6.800zł. Po ucięciu do 4tys. Jakoś pochówki nie potaniały jak twierdził Rudy Pinokio.
 Tusk nie rządzi od kilku lat. A od ponad dwu rządzi Twoja Ukochana Jedynie Słuszna Partia. To chyba ic nie stoi na przeszkodzie, aby już dwa lata temu zmieniła przepisy na takie, jakie Tobie się podobają, czyż nie?  Szanowny pisiurze, jak długo będziesz jeszcze głosił tę "winę Tuska"??? Zapomniałeś, że twój pis rządzi????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem bogaty i pieamide mi postawili i bede zabalsamowany niczym faraon i w złocie mnie pochowaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy na terenie kolumbarium jest darmowe wifi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...