Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendant Straży Miejskiej wypił i wjechał w autobus

Utworzony przez Butelka, 30 września 2013 r. o 15:50 Powrót do artykułu
Stanowczo w tym miejscu trzeba postawić fotoradar, to przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby tak po kazdym pijaku stawiac radar to miejsc by zabrakło,proponuje KARNY RADAR w Rejowcu za kare za pijaka komendanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potrzebna jest straż miejska? W artykule znajduje się odpowiedź na postawione pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kasy i władzy we łbie się poqierdoliło - dla przykładu powinni wyjeqać na zbity pysk z pracy, zabronić sprawować funkcje zaufania publicznego i oczywiście ukarać za jazdę po pijaku i opublikować foto ryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kasy i władzy we łbie się poqierdoliło - dla przykładu powinni wyjeqać na zbity pysk z pracy, zabronić sprawować funkcje zaufania publicznego i oczywiście ukarać za jazdę po pijaku i opublikować foto ryja.
Tusk musi odejść,nie panuje nad sobie podległymi służbami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby tak po kazdym pijaku stawiac radar to miejsc by zabrakło,proponuje KARNY RADAR w Rejowcu za kare za pijaka komendanta.
Brawo geniuszu. Ja sobie wybrałem Komendanta Straży Miejskiej, żeby teraz płacić za jego błędy i głupotę. Pomyśl trochę, bo nie wiem co mają do tego mieszkańcy Rejowca, żeby płacić za komendanta mistrza kierownicy i trzeźwości. Reasumując: w chałupie se radar postaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRZYSZTOF HOLUK TO NIE OD DZIS DO KIELISZKA ZAGLADA. SPUŚCIĆ GO W KIBLU, NASTEPNYM RAZEM KOGOŚ ZABIJE!!   ZABRAC PRAWKO I DO PUCHY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On taki sam ja wrona wielki pan w gumiakach . Ja bym ten rejowiec za oral w huj i postawił biedronke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryja to twojego należałoby opublikować jako przykład zchamienia społeczeństwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...