Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korolówka: Kierowca BMW potrącił dwóch pieszych i uciekł

Utworzony przez użytkownik drogi, 29 lipca 2009 r. o 09:42 Powrót do artykułu
ŁApać bandyt ow-piratów drogowych,za spowodowanie wypadku surowo karać.Ale należy się zastanowić,czy rowerzyści w omawianej sprawie są bez winy?Jak znam życie-szli obok siebie zajmując prawie cały pas ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści też nie są bez winy. Czy mieli światła? Najlepiej zjechać na pobocze gdy nas ktoś wyprzedza. Jeszcze w nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny kierowca BWM coraz wiecej takich kierowcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAwet jakbyście nie podali jakim samochodem jechał ten deb*** to i tak było by wiadomo że jechał BWM - czyli burakowozem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe i znowu BMW, a teraz znajda sie obroncy i fani tej marki ze to przeciez kolejny przypadek :b hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dokladnie, plaga z tymi rowerzystami.. Widzialam że jezdza po waskiej ulicy na Nałęczowskiej mimo że obok jest chodnik. Spoko, chodnik jest dla pieszych, ale chyba lepiej żeby jezdzili tamtedy niz po ulicy na ktorej nie mozna ich wyprzedzić i faktycznie mozna komuś zrobić krzywde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kolejny kierowca BWM coraz wiecej takich kierowcow
Tak - aresztujmy wszystkich kierowców BMW !! Ludzie opamiętajcie się, zachowujecie się jak totalne buractwo, a wasze teksty są tendencyjne i zaściankowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A można by mocą ustawy prewencyjnie przymknąć wszystkich posiadaczy tego niemieckiego blaszaka i dzięki temu uratowalibyśmy mnóstwo istnień ludzkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5er owner napisał:
Tak - aresztujmy wszystkich kierowców BMW !! Ludzie opamiętajcie się, zachowujecie się jak totalne buractwo, a wasze teksty są tendencyjne i zaściankowe...
Zmieć chłopie auto i gwarantuję,że nikt na wsi nie będzie się wtedy z ciebie śmiał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co, to nie samochód kieruje człowiekiem, tylko człowiek samochodem. Nie ważne czym jechał BMW, Oplem czy Syrenką, tylko kto jechał. A jechał ktoś nieodpowiedzialny, kto nie powinien chyba mieć prawa jazdy. I w tym jest problem, a nie w marce samochodu Szanowni Państwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Zmieć chłopie auto i gwarantuję,że nikt na wsi nie będzie się wtedy z ciebie śmiał !
Nie mam z tym problemów, bo jestem z miasta, ale z tego co wiem na wsi to największy szpan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca BMW zachował się PO prostu jak tyPOwy kierowca BMW. Nie wiem czy to on sPOwodował wypadek ale uciekł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkó..... mnie takie gadanie ze bmw ze tamto. a co auto ma do tego po prostu ktoś nie wląsciwy dostał prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...