Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no kurrrrrrr wreszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dobre i to bo o wiadukcie to mogliśmy raczej pomażyć,a ja już myślałem że nie dożyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mitu śmierdzi. Jeśli ma być przeprowadzony KAPITALNY remont przejazdu kolejowego w tym roku, to po co parę miesięcy wcześniej przeprowadza się cząstkowy remont nawierzchni?? To tak, jakby przed kapitalnym remontem mieszkania, ktoś pomalował ściany, a nastepnie wyburzałby te świeżo pomalowane ściany. Moim skromnym zdaniem, ktoś tu z kogoś robi wariata. A może na tej kolei rządzą durnie, którzy nie szanują Państwowych (czyli naszych) pieniędzy?? Pragnę podkreślić, że PKP to w dalszym ciągu PAŃSTWOWE, czyli nasze, społeczne przedsiębiorstwo, do którego my, z naszych podaktów co rok dokładamy. Ja się nie godzę na takie marnowanie moich pieniędzy !! ...i BASTA. Oczywiście jestem całym sercem za kapitalnym remontem przejazdu kolejowego lub budową wiaduktu kolejowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...