Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnystaw: Skoczył do Wieprza i nie wypłynął

Utworzony przez ~młody~, 28 czerwca 2010 r. o 15:01 Powrót do artykułu
proponuję nominację do nagrody Darwina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak ma się nawalone w bani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez pisalem w maju ze to dopiero poczatek utonięć, ale ten urwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalam tego chlopca i bardzo dziwne ze pil alkochol poniewaz nie pil i niepalil takiego chlopaka to ze swieca szukac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł, mój brat, bardzo spokojny chłopak, porządny , miał poukładane w głowie, wiedzą to wszyscy którzy go znali. Jakoś nie chce mi się wierzyć w tą historię opisaną w gazecie. Prawdziwy kolega od razu by wskoczył do wody widząc, że tamten nie wypływa. Lub chociaż teraz opowiedział dokładnie czy pili alkohol i w jakich ilościach, a nie cała sprawa pozostaje na słowach "prawdopodobnie". Nie wydaje się Wam to dziwne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego jestem pewna sam sobie nie wskoczył bo nie umiał pływać, musiał mu ktoś w tym pomóc,on był za dobrym człowiekiem i taki los go spotkał! Za co? Za to że podał rękę nie odpowiedniej osobie, a przez to zapłacił najwyższą cenę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w to nie wierzę to nie możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sluchajcie latwo pisac ale kto go znal sam wie to chlopak z mojego bloku znam jego cala rodzine mili i spokoini ludzie a on naprawde byl grzecznym i uczynnym chlopakiem niewierze w to zeby pil a jak juz to moze lyka i napewno sam nie wskoczyl do tego wieprza napewno nie nie wiadomo co sie stalo i pewnie sie niedowiemy mozemy sie domyslac a z zeznan kolegi to wiadomo co moze byc pawel sie juz nie obroni ale kolega moze teraz bajki policj opowiadac a ona to lyknie bo nie ma dowodow.ale moze znajdzie sie ktos co cos widzial i prawda wyjdzie na jaw jak naprawde bylo bo brak go wsrud nas a biedna matka pomyslcie o tym....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo co z Pawłem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam Pawła od dziecka i nie wierze i nigdy w to nie uwierzę że skoczył sam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto znał Pawła to wie że sam nie wskoczył do Wieprza tylko ktoś mu w tym pomógł a wszyscy wiemy z kim on był tego dnia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...