Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kryzys w szpitalu w Chełmie zażegnany

Utworzony przez Gość, 8 stycznia 2012 r. o 11:07 Powrót do artykułu
"Gdyby postawili na swoim szpital na utrzymanie jednego ortopedy musiał by wydawać około 40 tys. zł miesięcznie. Na ile ostatecznie przystali jest jeszcze tajemnicą handlową" ... "tajemnica handlowa" na którą zrzucili się wszyscy podatnicy z Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKAŻ lekarzu co masz w domu i garażu, 40 000 zł , ja bym za takie grosze nie robił toż to na waciki nie starczy, nie mowiąc jak tu godnie żyć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20% z 9 mln to 1.8 mln/ 12 miesięcy to 150 tys zł miesięcznie dla lekarzy- czyli 3.75 etatu??? albo ktoś manipuluje i zaczyna nagonkę na medyków albo ja nie umiem liczyć, albo rzeczywiście pracuje tam tylko 3 lekarzy i ktoś na dyżury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy "utrzymanie jednego ortopedy"? Bo ciemny lud myśli, że to pensja lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"20% z 9 mln to 1.8 mln/ 12 miesięcy to 150 tys zł miesięcznie dla lekarzy- czyli 3.75 etatu? (...) rzeczywiście pracuje tam tylko 3 lekarzy i ktoś na dyżury?". wg nowego kontraktu lekarze mają 12% od 9 mln zł, czyli 1,08 mln/12 miesięcy = 90.000 zł. zakładając owe 3,75 etatu daje to ok. ok. 16 tys zł mniej niż poprzednio (24 tys. zł miesięcznie) , czyli znaczny spadek, ale i tak jak na polskie warunki szmalec ogromny. ale "warunki konkursu w przeciwieństwie do lat poprzednich, nakładają na nich koszty związane z instrumentarium i wykonywaniem protez". i tu może być pies pogrzebany, bo koszty mogą być wysokie. skoro do tej pory mieli i pieniądze znaczne lepsze, i koszty zerowe, to co się dziwić. swoją drogą, czy to w porządku, że nie płacili za wykorzystywane "materiały produkcyjne"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorem szpitala w Chełmie jest ROBERT Lis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anything Coach Factory Online happen Coach Online Outlet Store any Coach Factory Online our life Coach Outlet full [spam] The Coach Factory of life [spam] Store in our [spam] , we Coach Factory Online control Coach Factory Online and Coach Factory Outlet Online mishappening. Coach Outlet thing, which Coach Factory Store Online controlled, Coach Outlet Stores Online of Coach Factory and Coach Outlet Store Online cash. Burberry Outlet loans Burberry Scarf taken Coach Factory Outlet Online salary Coach Factory Outlet to meet Coach Factory Store Online credit Coach Factory Store and Coach Online Outlet cash, Coach Factory Store are Coach Factory Outlet to Coach Outlet Store Online Due Coach Factory Outlet uncertainties Coach Factory Outlet Online life Coach Outlet loans Coach Factory Store Online getting Coach Outlet Store Online and Burberry Scarf Outlet popular [spam] Store by [spam] These loans Coach Store Online the Coach Outlet with a variety of post-dated check loans etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...