Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda dziewczyny ale gdyby rola rodziców nie ograniczyła się tylko do brania kasy to może do tragedii by niedoszło mam córkę w wieku tej dziewczynki i dużo rozmawiamy wiem że wszystkiego mi nie mówi ja też nie wszystko mówiłam rodzicom ale gdy nastolatka stroni od towarzystwa rówieśników to pierwszy sygnał dla rodzica że coś się dzieje niedobrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboczony ksiądz kolejny co bzykal malolate a rodzie to jakiś ciemnego z Pisu tfuuuu
 Czy każdy ksiądz powinien byc księdzem ,czy każdy nauczyciel nadaje sie na nauczyciela ,policjanta,lekarza,itd, itd .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska wieś to najgorsze co może byc. Ksiądz pedofil? Cisza bo co ludzie we wsi powiedzą. Ojciec gwałci dzieci? Cisza bo ludzie będą gadać. Mąż żonę leje dzień w dzień? Cisza bo ludzie będą gadać. Ukrywanie przestępstwa to norma. Potem nagle reportaż w tv i sąsiedzi gadają a bo tam zawsze tak było. Znieczulica. W mieście delikatnie lepiej ale też znieczulicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie muszę obaj są zdrowym heteroseksualnymi mężczyznami!
 Skąd wiesz skoro z księdzem się tylko "przyjaźnisz" haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślubów nie złamał bo oni ślubują bezżeństwo a nie czystość :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość komentujących chyba kompletnie zatraciła człowieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przykre ze przez ludzkie pomówienia dziewczyna odebrała sobie życie. Okrutny żal. Taka zdolna pełna planów na przyszłość. Potworna tragedia.
 Dokładnie. Tu trzeba postawić kropkę w obliczu tej tragedii. Szkoda, że Pani głos jest w mniejszości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką hieną trzeba być, by zmarłym nie dać spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ojciec molestował córkę wiec uciekała do ksiedza. To ksiądz nic nie zawinił w takim razie. Podobno ojciec jest zamknięty w więzieniu. Dziewczyna jak umarł ksiądz może nie widziała wyjścia w takim domu "dlatego odebrała sobie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba jakiis przelozony tego klechy wiedzial co sie dzieje na plebanii czy tylko sprawdzal stan kasy po niedzieli to jest normalny kryminal powinni to wyjasnic do cna zeby takie patole nigdy nie pelnily tej poslugi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Co ten ojciec gada!? Co to za ciemnogród!? To rodzina jedna z tych co wierzą, że bocian dzieci przynosi!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kumów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chorzy ludzie, którzy będąc rodzicami, pozwalają córce (niepełnoletniej) pomieszkiwać na plebanii. A jak już to zrobili z sobie wiadomych powodów to powinni zapewnić jej po śmierci księdza pomoc psychologiczną/psychiatryczną skoro sami nie mieli o tym pojęcia. Z tej historii morał taki, że nie wszyscy powinni mieć dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina rodziców pozwalali na ten Babilon. Ksiądz ma dziecko w cycowie więc na pewno i tamtej zrobil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak żyli w celibacie - masakra. A gdzie byl proboszcz 10 lat temu?? A wikary to gej. W zakładzie już wiedzieli. Kto ma wiedzieć wie o co chodzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda i tylko prawda. A gosposia wyleciała z plebanii bo zaczęła mówić prawdę co się dzieje! To powiedzieli ze plotki A biskup kryje takie wynaturzenia! Ile księży ma kobiety, dzieci którym budują domy itp. Ale który się przyzna? Czas skończyć z tą patologia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie muszę obaj są zdrowym heteroseksualnymi mężczyznami!
 Ty im się dobrze przyjrzyj, bo pozory potrafią mylić, a oni mogą mieć się ku sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to nawet ksiądz nie chce. Co zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż..... tragedia. Młody wiek sprawia, że niedojrzałość emocjonalna pcha ludzi to tak strasznych czynów jak targnięcie się na własne życie. Wielka szkoda. Mogła żyć i być szczęśliwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...