Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ktoś wypróżnił się przed pomnikiem na cmentarzu. Straż miejska: Głupota aż boli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 listopada 2019 r. o 21:21 Powrót do artykułu
co za bydło...brak słów. Ale przykład idzie z góry,w tym przypadku od rządzących,którzy lansują takie bydlęce zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co przecież zapewne był to prawdziwy katolik patriota który zgodnie z nauką KK w Polsce nie cierpi żydów po za jednym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po analizie DNA, jesteś złapany, a sam to kiedy się zgłosisz?An
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu mnie to przestaje zadziwiać ludzka głupota, ale jak się sieje nienawiść wo wszystkich o innym myśleniu,kolerze skóry czy nawet języku to czego można oczekiwać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiło to Debil i cham w jednym przy tym s***el
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srał ojciec, srałem ja. Sraliśmy obydwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może to pies nawalił od razu afera ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Około roku temu, na Majdanku pod jednym z obozowych baraków, przybysz z Israela okryty flagą tegoż kraju wysikał się na jego deski. Nikt tego nie roztrząsał w taki sposób . Kilka lat temu obywatele tego kraju wyłamali szlaban przed tym obozem . Na Ukrainie ich przywódca wyrzucił chleb powitalny na ziemię na podeptanie . Goszcząc w Polsce tenże obrzucił nas publicznie kalumniami . Czy taki naród zasługuje na szacunek ? Zmarli już Szlomo Morel , Jacek Różański-Goldberg , Fajga Mindla .... i cooo, dlatego że zmarli to my mamy darzyć ich szacunkiem ? . Jak bliscy im ścielą tak sobie spać będą. Oczywiście że ten czyn to akt zdziczenia ale co począć kiedy swój na swojego trafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Około roku temu, na Majdanku pod jednym z obozowych  baraków,  przybysz z Israela okryty flagą tegoż kraju wysikał się na jego deski. Nikt tego nie roztrząsał w taki sposób . Kilka lat temu obywatele tego kraju wyłamali szlaban przed tym obozem . Na Ukrainie ich przywódca wyrzucił chleb powitalny na ziemię na podeptanie . Goszcząc w Polsce tenże obrzucił nas publicznie kalumniami . Czy taki naród zasługuje na szacunek ? Zmarli już Szlomo Morel , Jacek Różański-Goldberg , Fajga Mindla .... i cooo, dlatego że zmarli to my mamy darzyć ich szacunkiem ? . Jak bliscy im ścielą tak sobie spać będą. Oczywiście że ten czyn to akt zdziczenia ale co począć kiedy swój na swojego trafi.
 nie kłam - byłem kiedyś w muzeum gdy w tym czasie była tam grupa żydowskiej młodzierzy - widziałem jak conajmniej kilka osób płakało - a szacunek należy się człowiekowi a nie narodowi pisiorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Perła chce cóś osiągnąć w LM potrzebny jest sponsor który wyłoży kasę na zawodniczki z europejskiej czołówki które stworzą zespół tylko na puchary bo ligę rozniosły by w drzazgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd wiedzą, że ludzkie ? Mój pies wali dwa razy większe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"17-latek z Izraela obnażał się na Majdanku. Chłopak przyznał się, złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze w postaci grzywny w wysokości tysiąca złotych" – poinformował zastępca szefa Prokuratury Rejonowej (niezalezna)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie sra.ć na cmentarzu to troche chamstwo. Obojętnie czyj to jest cmentarz. No ale czego wymagać w kraju gdzie kulturę ustala PiS?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddać do laboratorium i wszystko wiadome (czyja to sprawka,co jadł na śniadanie ,pochodzenie,DNA,inteligencje (a może to ze wsi ktoś przyjechał)).Będzie o czym pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale afera!!! Może lepiej napiszcie artykuł o paragrafie 447 Kongresu USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowokacja służb rosyjskich lub inspirowanych przez nich środowisk związanych z tzw. skrajną prawicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"17-latek z Izraela obnażał się na Majdanku. Chłopak przyznał się, złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze w postaci grzywny w wysokości tysiąca złotych" – poinformował  zastępca szefa Prokuratury Rejonowej  (niezalezna)
 Uważasz, że to był ten sam 17-latek? Służby powinny sprawdzić, czy przebywał wtedy w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie wspomnicie, że wczoraj podobny przypadek mieliśmy na szkolnym boisku w SP 51? Kilka osób zasyfyiło całe boisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerusalem post ma nowy oddział w Lublinie ?? "ale po co o tym mówić, to niedobre jest "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera 447 niebawem.Kiedy zostanie zwrócona równowartość mienia zaburzanom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...